Tomb Raider: Legend
PS2

199
Nákupem získáte 2 Kredity
Kód produktu: 11856
 • Lara Croft je pěkná divoška, to všichni víme. Ale víte také, kam má namířeno nyní Tomb Raider Legend? Do Jižní Ameriky. A proč? Potřebuje najít jakousi relikvii. Navíc se její dobrodružství dramaticky zvrtne. Do cesty se jí totiž připlete jistá nebezpečná figurka z její minulosti a Lara se tak ocitne v honbě za jedním z nejvýznačnějších artefaktů celé historie. Lara je však žena činu a tak ji něco takového, jako nečekaná změna plánu, nemůže vyvést z míry. Vybavena dvěma pistolemi a hbitým tělem vás protáhne nejrůznějšími exotickými lokacemi, včetně starověkých hrobek, džungle, ruin v zasněžených horách, aj. Autoři hry slibují mnohem lepší grafiku, působivé efekty, jež přivedou herní svět do života, dynamické animace s důrazem na kontinuální pohyb či zrenovovaným systémem ovládání, díky němuž se bude postavička hýbat plynuleji.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (5)

  • filemon007

   poradte mi mam nebo nemam si to koupit

  • tulak

   Našel jsem na internetu stránku http://faq.eu.playstation.com/bc/bcGames.htm a chci se zeptat zda je možné si koupit tuto hru podle označení" SLES-53908 TOMB RAIDER: LEGEND

  • tulak

   Půjde na ps3

  • Martin Schovanec

   Dobry den,
   ano mela by byt do 7 dnu, to by mela prijit nova zasilka.
   Priste prosim podobne dotazy smerujte primo na email ci telefon.

  • Darkness

   Dobrý den chtěl jsem se zeptat když jste mněli u této hry napsáno do sedmi dnů a já si to objednal a hned druhý den tam máte napsáno dočasně vyprodáno...tak se chci zeptat jestli to bude do sedmi dnů a nebo né předem děkuji...8)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Tomb Raider: Legend!

Sledujte nás na instagramu