Tomb Raider: Underworld
PS2

499
Nákupem získáte 15 kreditů
Štítky: TPS
 • Underworldu se odehrává po událostech Legend. Interaktivní herní svět na hrdinku poprvé dynamicky reaguje a pamatuje si její činy - bude zanechávat stopy v blátě, mrtví nepřátele po bojích se už nevypaří ani nezmizí trosky po destrukci něčeho (což pomůže při identifikaci, jestli jste už někde byli nebo ne). Žádná jasně definovaná cesta vpřed, tu sami objevíte prozkoumáváním prostředí (křoví, listí atd.), kdy terén je živoucí součástí hry jako v Crysis. Mokrá plocha znamená vyšší pravděpodobnost k uklouznutí, kus klacku půjde použít k páčení... vše má být jednou velkou ódou na fyziku. Většina levelů v jižním Mexiku, některé za za deště, což máme brát jako důkaz o výskytu různého počasí ve hře - zmíněny bouřka, blesky a posunující se mračna. Lidských druhů nepřátel jen pár (dosti agresivních a vyzbrojených), ale o to více mystických kreatur (Cryptidové kdysi považovaní za vyhynulé) z podsvětí mnoha starodávných civilizací, jež budete prozkoumávat. K překonání delších vzdáleností mezi levely poslouží bicykl s lepším řízením, hodící se i při řešení hádanek. Ještě přirozenější a plynulejší animace s řádným přenášením váhy a zohledněním druhotných pohybů. Přítomnost typických prvků pro sérii: balancování na výčnělcích, šplhání po skalách i houpání se na laně. Hlas Laře opět propůjčí britská herečka Keeley Hawes.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (6)

  • Aliennonstromo

   Nevím, jak to vypadá na pc nebo ps 3, ale na ps 2 se asi už vývojáři vyprdli. Grafika se jim vymkla z rukou. V dnešní době přece nemůže Lara napůl zmizet ve zdi. No nemám pravdu?

  • miso

   V ps2 lara vyzerá ako týnedžerka.

  • Zběratel

   vysvětlim vam to ps2 už de do prdele už nikoho nezajem už se vše točí pouze okolo ps3 ps2 do 2 let uplně vimizí jako ps1

  • zdenda

   ja jsem nejvetsi fanousek lary croft

  • Xmas

   Může mi prosím někdo vysvětlit proč Wii verze vychází jako PC, Xbox 360 a PS3 verze a PS2 verze vychází až v lednu 2009?

  • TheJolly

   no moc se těším na tak užasnou hru moc moc...

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Tomb Raider: Underworld!