Tomb Raider: Underworld
PS3

(4x)
559
Nákupem získáte 17 kreditů
Kategorie:
PlayStation / PlayStation 3 / Akční adventury / Ostatní

Doporučený věk: Od 16 let
Štítky: TPS
 • Underworldu se odehrává po událostech Legend. Interaktivní herní svět na hrdinku poprvé dynamicky reaguje a pamatuje si její činy - bude zanechávat stopy v blátě, mrtví nepřátele po bojích se už nevypaří ani nezmizí trosky po destrukci něčeho (což pomůže při identifikaci, jestli jste už někde byli nebo ne). Žádná jasně definovaná cesta vpřed, tu sami objevíte prozkoumáváním prostředí (křoví, listí atd.), kdy terén je živoucí součástí hry jako v Crysis. Mokrá plocha znamená vyšší pravděpodobnost k uklouznutí, kus klacku půjde použít k páčení... vše má být jednou velkou ódou na fyziku. Většina levelů v jižním Mexiku, některé za za deště, což máme brát jako důkaz o výskytu různého počasí ve hře - zmíněny bouřka, blesky a posunující se mračna. Lidských druhů nepřátel jen pár (dosti agresivních a vyzbrojených), ale o to více mystických kreatur (Cryptidové kdysi považovaní za vyhynulé) z podsvětí mnoha starodávných civilizací, jež budete prozkoumávat. K překonání delších vzdáleností mezi levely poslouží bicykl s lepším řízením, hodící se i při řešení hádanek. Ještě přirozenější a plynulejší animace s řádným přenášením váhy a zohledněním druhotných pohybů. Přítomnost typických prvků pro sérii: balancování na výčnělcích, šplhání po skalách i houpání se na laně. Hlas Laře opět propůjčí britská herečka Keeley Hawes.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (1)

  • devils

   Sakra na to se těším to bude fakt masakr jo hold Lara je prostě Lara hral jem všechny díly a tady ten v nextgen grafice no to bude pošušňáníčko.

Hodnocení zákazníků (4)
Přidat hodnocení

Já osobně su s nového Tomb Raidra Underwold nadšený.Sem tam zlobí kamera,ale to nic.

Už se stalo takovou tradicí porovnávat PS3 tituly s těmi PC - a opět (jako vždy :-D) PS3 vyhrálo - ovládání je srovnatelné, pokud jste napůl příznivec PS3 a napůl PC, kdo však má PC jen v záloze jako já, ovladač je prostě nej, pro grafiku platí totéž - na PS3 lepší, vše ostatní už je prakticky totožné. A abych tu PC verzi úplně nepotopil, ano, ta jediná má českou lokalizaci.
Kdyby byla LARA tou jedinou akční adventurou, kterou jsem na PS3 hrál, možná by dostala plný počet, ovšem do cesty se jí staví nepřekonatelný UNCHARTED, takže sorry baby, pár bodíků musí dolů.

pěkná grafika,myslím že akčnost se opravdu nedá s ostatníma tomb raidrama srovnávat.Krátká!

Kdo tuhle hru hrál,tak určitě byl zklamaný.Podle mě je to moc příliš krátký až jsem byl z toho zklamaný.Dohrál jsem jí asi tak za 4h.a potom my to naskočilo abych šel hledat od prvního kola nějaký zbytečný starý krámy.Podle mě na tomb raider The LEGEND určitě nemá.