Tomb Raider: Underworld
X360

(1x)
499
Nákupem získáte 5 kreditů
Doporučený věk: Od 12 let
Štítky: TPS
 • Underworldu se odehrává po událostech Legend. Interaktivní herní svět na hrdinku poprvé dynamicky reaguje a pamatuje si její činy - bude zanechávat stopy v blátě, mrtví nepřátele po bojích se už nevypaří ani nezmizí trosky po destrukci něčeho (což pomůže při identifikaci, jestli jste už někde byli nebo ne). Žádná jasně definovaná cesta vpřed, tu sami objevíte prozkoumáváním prostředí (křoví, listí atd.), kdy terén je živoucí součástí hry jako v Crysis. Mokrá plocha znamená vyšší pravděpodobnost k uklouznutí, kus klacku půjde použít k páčení... vše má být jednou velkou ódou na fyziku. Většina levelů v jižním Mexiku, některé za za deště, což máme brát jako důkaz o výskytu různého počasí ve hře - zmíněny bouřka, blesky a posunující se mračna. Lidských druhů nepřátel jen pár (dosti agresivních a vyzbrojených), ale o to více mystických kreatur (Cryptidové kdysi považovaní za vyhynulé) z podsvětí mnoha starodávných civilizací, jež budete prozkoumávat. K překonání delších vzdáleností mezi levely poslouží bicykl s lepším řízením, hodící se i při řešení hádanek. Ještě přirozenější a plynulejší animace s řádným přenášením váhy a zohledněním druhotných pohybů. Přítomnost typických prvků pro sérii: balancování na výčnělcích, šplhání po skalách i houpání se na laně. Hlas Laře opět propůjčí britská herečka Keeley Hawes.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (14)

  • Lucka

   jsou to dvě sochy s vějířem, před nimi je vidět sokl s krystalem

  • Xmas

   argokib: Ano,to tě úplně chápu :)
   Lucka: Předpokládám, že se jedná o Thajsko, zrcadel je tu několik, takže... Mohla by jsi to místo nějak konkrétně popsat? Jsou to ty sochy vedle podstavce na který později položíš krystal?

  • Lucka

   Ahoj, hru hraju od včerejška, ale dostala jsem se do místa kde nevím co dál. Je to v místě kde jsou jakýsi zrcadla a nevím jak je nastavit aby k něčemu byly. Mohl by mi někdo pomoci? Dík

  • argokib

   Jasně že žádnej díl neni tak špatnej aby se na něj kidala špína,,to zas ne.Co se týče hratelnosti a zábavy jsou všechny Tombraidery totožní(tedy skvělí)..Jen a to beru podle sebe:chyběla mi tam atmosféra prvních dílů,,nebylo to prostě ono a já si myslel že už jsem asi rozmazlenej a že hledám mouchy a že už to prostě nemůže být takový jako na začátku....ale jsem už skoro na konci Underworldu a mě to dostalo..tak jako první díly..prostě super zážitek.

  • Xmas

   Nehci nic říkat ale vadí mi jak někteří neustále mluví o posledních dílech jako o "zas tak takový zázrak to nebyl" - není to pravda. Když TR: Legend vyšel mluvilo se o něm jako o "tutovce - nej TR", když vyšel TR: Anniversary byla to zase "bomba, opět nej TR" a teď je to zase TR: Underworld. Prostě se mi zdá, že skomírající díly budou vždycky všechny ty před nejnovějším dílem a to je špatně. Já mám rád jak TR: Legend, Anniversary tak TR: Underworld a můžu říct, že každý má něco do sebe!

  • argokib

   od včerejška už ji hrajua je super :-)

  • ed.

   vyjde to dneska nebo co??

  • argokib

   demo se mi líbilo.Je to velkej skok od minulých spíše skomírajících posledních dílů.Věřim Black magicovi.Dýchl na mě závan atmosféry prvního tombraidera a to už něco znamená.Už se na na hru těšim.

  • malachi.angel

   Tiny Raider: kdo jsi ji nelegalne stahnul mozna... oficialne hra vychazi v Evrope 21.11.

  • Black Magic

   Od prvního dílu Tomb Raidera jsem se
   tak nebavil jako teď u UNDERWORLDU. Lidi vážně! Hra se povedla !

  • Silent Hill

   Ahoj, stáhnul jsem si demo z xboxlive a připadá mi to jako 720p. Jedu normálně na 1080p (1920x1080) Full HD, ale o jak je demo kostrbaté, ak mi připadá že je to v 720p.Možná bude lepší koupit si pc verzi, už kvůli ostrosti. Jak vypadá ta PAL verze??

  • Tiny Raider

   13.11. vyšla pal verze. Někteří už ji mají.

  • malachi.angel

   21.11.

  • Edy

   Čau, mužu se zeptat na přesný vydání Tomb Raidera??

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Lara navazuje příběhem po legend,prostředí je nádhera opět nesklamalo.Zajezdíte si i na motorce,zbraní není moc ale mi stačily konec stejně drtíte jedním artefaktem který získate,novinka je i souboj na blízko+zpomalení.Co mi trochu vadilo byly bugy těch se vám za hru pár povede,nebo při skoku doleva mi nesmyslně skočila dozadu. Vyšly i DLC balíčky které určitě dokoupím.Ale i tak jedno zakončení fajn serie,před začátkém uplně nové.