Tony Hawks Proving Ground
X360

(1x)
499
Nákupem získáte 15 kreditů
Štítky: Skateboard
 • Čistě konzolové skejťácké Tony Hawks Proving Grounds se narozdíl od minulých dílů bude odehrávat na východním pobřeží Spojených států, konkrétně ve Philadelphii (s Love Parkem a FDR Skateparkem), Washingtonu (včetně Capitolu, Air and Space muzea a National Mallu) a Baltimoru. Tři nabízená města propojí podzemní dráha a v každém bude na pozadí hrát jiná hudba. Ani tentokrát vám to autoři neulehčí a proto poté, co si z více než čtyři sta částí oděvu vytvoříte vašeho skejťáka, začnete zcela od nuly. Během hry se podle stylu jízdy a typu nejčastěji plněných úkolů vypracujete v jeden ze tří typů skejťáka: Career, Hardcore či Rigger. To se podepíše nejenom na vývoji příběhu, jinak vyprávěném formou devíti epizod s osmdesáti filmečky, ale také na vzhledu vašeho hrdiny.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (1)

  • Palebras

   Parádní hra.. nechápu všechny ty recenze které hry kritizují... ja se náramně bavím.. Mam doma všechny 3 díly Skate...Skate je realnější ale tohle je o vyblbnutí.. skákání neskutečných komb atd.. jak říkám.. za ty prachy parádní koupě.. hlavně dlouho vydrží a je to zabavné

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Tony Hawk's proving ground je skvělá hra, ale taky i poslední TH hra od Neversoftu! hra zklame hlavně hráče PS2, protože všechny trailery, co vidí, jsou na Xbox 360 a liší se natolik, že lepší to nehrát vůbec! Jinak zas tak špatný to nebylo!