Train Sim World 2 - Collectors Edition
PC

1 199
Nákupem získáte 36 kreditů
array(1) { ["PC"]=> array(7) { ["kod"]=> string(5) "34611" ["cena"]=> string(4) "1199" ["digital"]=> string(1) "0" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(1) "0" ["mode"]=> string(1) "0" ["celkem"]=> string(1) "0" } }
 • 1 199 Kč Není skladem
Lokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Vlaky
 • Evoluce vlakové simulace! Ovládejte ikonické lokomotivy na vysokorychlostních tratích či na dlouhých nákladních cestách a využijte kreativní nástroje v tomto pokročilém pokračování oblíbené vlakové simulace. Nastupte do kabiny ve Train Sim World 2.

  AUTENTICKÁ REPLIKACE

  Projeďte se poprvé po rychlostní meziměstské německé dráze, zatímco budete šlapat na pedál a dosahovat závratných rychlostí ve slavné DB ICE 3M mimo Kolín. Čelte výzvě spočívající v komplikované přepravě nákladů napříč Sand Patch Grade včetně Cumberland Terminal pomocí surového výkonu CSX AC4400CW. Vpravte se do rozvrhu a řiďte stanice londýnského metra na Bakerloo Line. Všechny oficiální licence, věrně reprodukované – kabina i kontrola je jen vaše.

  Train Sim World 2 - Collectors Edition
  BUĎTE KREATIVNÍ
  Přizpůsobte si lokomotivy v Train Sim World 2 díky novému exkluzivnímu editoru vzhledů. Vytvořte si vlastní vzhled pomocí jednoduchého nástroje, který vám umožní vytvářet prosté i složité designy, které vašim lokomotivám vdechnou život. Přizpůsobte si hru pomocí plánovače scénářů Vytvořte si vlastní scénář. Upravte si lokomotivy a cíle cesty, pak naskočte na vlak a vyrazte na cestu. Jeďte rychle a jeďte po svém.

  simulátor vlaků
  NOVÁ ÚROVEŇ REALISMU
  Autorský engine SimuGraph, který se stará o dynamiku vozů, se vyvinul – zcela poprvé přidává realistickou adhezní fyziku. Pocítíte, jak kola po kolejích v nepříznivém počasí kloužou, a užijete si dodatečnou výzvu v rámci ovládání na příkrém stoupání. Optimalizovaná a vylepšená grafika do Train Sim World 2 rovněž přidává dynamickou oblohu a podporu 4K.

  vláčky
  PONOŘTE SE DO SIMULACE
  Získejte během jízdy srozumitelnější informace o pokynech, o stoupání a rychlostních profilech, včetně nového zobrazení rozhraní, srozumitelnějších bezpečnostních systémů, ovládání brzd, ukazatele výkonu a akcelerometru. Nové schéma ovladače vám přinese skvělé volby v režimu Kamera a Řízení a umožní snadnější přístup z režimu externí kamery, díky kterému můžete vstoupit do jiného vozů, a to za kompletního fungování fyziky a simulace.

  trainz
  ZACHOVANÁ KOLEKCE
  Sběratelská edice Train Sim World 2 obsahuje tři trasy Preserved Collection. Poznejte rušný život dojíždějících v regionech v Hauptstrecke Rhein-Ruhr, užijte si California Dreamin‘ v železničním stylu na poloostrovním koridoru a řiďte moderní osobní vlak na malebném východním pobřeží. Poznámka: Obsah Preserved Collection nepodporuje všechny funkce Train Sim World 2.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Train Sim World 2 - Collectors Edition!