Trainz Railroad Simulator 2004 (nová eXtra Klasika)
PC

(2x)
199
Nákupem získáte 6 kreditů
Štítky: Vlaky
Jazyk: Český dabing
Kód produktu: 10801
 • Kategorie

  PC / PC hry / Simulace
  Trainz Railroad Simulator 2004 je nejkomplexnější vlaková simulace jakou kdy člověk vytvořil. Umožňuje nejenom profesionální ovládání spousty lokomotiv, ale i výstavbu nových tratí, globální správu železnic a dokonce i tvorbu nových světů! V kůži inženýra se vrhněte do víru sofistikovaného a realistického světa. Vyberte si mezi super-rychlými osobními vlaky, několika set tunovými nákladními stroji nebo klasickými parními lokálkami. K dispozici je vám před padesát autentických lokomotiv z dávné historie i současnosti.Jako přednosta stanice můžete dirigovat své řidiče a kontrolovat jejich denní práci. Vaším úkolem bude zajistit, aby každý vlak dorazil ve správný čas na správné místo a uspokojil tak požadavky průmyslu a pasažérů.Vzhledem k tomu, že TRS 2004 je skutečně komplexní vlakový simulátor si můžete stavět své vlastní železniční tratě libovolných velikostí, včetně nádraží a příslušných periferií. K dispozici je také sofistikovaný simulátor světa. Nutno podotknout, že ekonomický model zachycený ve hře respektuje tradiční nabídku a poptávku a pružně reaguje na měnící se podmínky. Hra je kompletně v češtině.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (11)

  • luis94

   Jeto boží hra hraju ji už půl roku a udělal jsem 1 mega mapu PROSTE BOŽÍ HRA 100%

  • Petr C

   Nevíte v čem je problém když mi DEMO TRS 2004 hlásí že moje gr. karta nemá nejnovější ovladače i když je má? Mám GeFroce 2 MX400.

  • Lamzes III.

   Stejně by mě zajímalo , jaký je rozdíl mezi "trainz railway simulator 2004" a "trainz railroad simulator 2004" . Já mám to první a všude jinde se prodává to druhé . K tomu druhému je na netu hafo prográmků,modů,vylepšení atd , ale k tomu prvnímu nikde nic . Ani čeština :(

  • jeffo

   ouuu jeee col trs 2004

  • Jirka

   sem si objednal tuto hru a snad přide v utery už sem si postahoval česky vlaky a pendolino snad dojedu :D sem z te hry nadšený dobředu =)

  • Jirka

   sem si objednal tuto hru a snad přide v utery už sem si postahoval česky vlaky a pendolino snad dojedu :D sem z te hry nadšený dobředu =)

  • Holoubek

   Nyní se prodává již jen verze NXK, která obsahuje už i zabudovaný Service Pack 4cz...

   Jinak já na TRS2004 nedám dopustit 8-D

  • Martin Schovanec

   Jirik: je to ta sama hra, jen v trochu jine krabicce. Jinak male upresneni, ta drivejsi verze ve vetsi krabici jiz neni ani na cdprojektu, maji tam jen informacni kartu o hre mezi jiz vydanymi tituly.

  • Jirik

   Jaký je rozdíl mezi hrami: "Trainz Railroad Simulator 2004" a "Trainz Railroad Simulator 2004 (NXK)" resp.co konkrétně hra (NXK) obsahuje navíc i přesto že je levnější. Dle netu obsahují obě hry všechny dostupné patche ale první zmiňovaná stojí 499,- a je sehnatelná pouze přes cdprojekt.cz Díky za odp.

  • Trainz Railroad Simulator 2004/6 CZ

   Podporu pro českou lokalizaci hry najdete na http://trainz.cz ; pro Slovensko na http://trainz.sk

  • marko

   co je lepší microsoft train simulator nebo trainz railroad simulator 2004

Hodnocení zákazníků (2)
Přidat hodnocení

TRS 2004 je hra,kterou bych doporučil lidem,kteří rádi staví,ale zároveň hrají simulátory.ZAtím mě hra dost baví a uvažuju o koupi TRS 2006 a později i Trainz Classics

Předdefinované mise mě nikterak nezajímaly. Editor. To je ono. Každý, kdo kdy propadl kouzlu železnice a stavěl si doma kolejiště a sledoval lokomotivy a vagony kroužící po oválech a plánoval kam až se pojede, kde se zastaví atd. se musí tetelit blahem. Tady totiž není žádné omezení financemi, můžete natáhnout kilometry a kilometry kolejí, nádraží už nemusí být simulováno několika modely budov, které zůstaly po stejně "postižených" předcích, můžete postavit ohromné terminály, vozit lidi z letiště do přístavu, nakládat uhlí a vozit jej do elektrárny... A pokud máte modelářské schopnosti, nic Vám nebrání v tvořivosti. Modely lokomotiv, vagónů, celých souprav, kolejí, budov, silnic... lze importovat do hry, takže nemusíte jezdit v Austrálii či Anglii, ale i u nás.

Sen stavitelů modelové železnice.

Sledujte nás na instagramu