Transformers: Revenge of the Fallen
X360

499
Nákupem získáte 5 kreditů
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Sci-Fi
 • Transformers: Revenge of the Fallen hráče zavede do boje zuřícího mezi Autoboty a Decepticony. Hráči si budou moci zvolit některou z dostupných misí a vybrat si ze široké palety hratelných Transformerů, z nichž každý je vybaven jedinečnými schopnostmi a výzbrojí. Děj hry je zasazen do unikátních prostředí celého světa a nechybí mezi nimi třeba Káhira či Šanghaj. Transformers: Revenge of the Fallen umožňuje hráčům okamžité přepnutí do módu vozu nebo robota, zatímco řídí, létají, bojují či si prorážejí cestu strhujícími a napínavými úrovněmi hry. Poprvé v historii videohry se mohou hráči po zapojení do hry pro jednoho připojit k síti a bojovat s přáteli ve zcela nových režimech pro více hráčů.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (3)

  • bumblebee

   pls poradite jestli se v tehle verzi da transformovat protoze ja si koupil asi jinou kde seto neda a mato takovou detinskou grafiku proste kresleny a mato stejny obal tkze vazne nvim jestli tohle jeta prava prome diky moc

  • svatý

   jorssk:svatá pravda

  • Jorssk

   Sláva, konečně je to tu možnost předobjednat :)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Transformers: Revenge of the Fallen!