Two Worlds - Royal Edition
X360

(3x)
1 399
Nákupem získáte 14 kreditů
Štítky: FPS, Fantasy
Kód produktu: 12676
 • Něco pro fanoušky RPG her jako Oblivion nebo Gothic 3 nyní i na XBOX 360. Před několika tisíci lety vyvolal Aziraal, zlý bůh války, se svou armádou orků ohromný konflikt proti lidské rase. Ta nakonec zvítězila a bohové dobra uvrhli Aziraala do magického vězení, čímž považovali problém za vyřešený. Avšak jen zdánlivě. Orkové posléze získali indicie o možné pozici jejich vůdce, takže ho hodlají vysvobodit. V tento moment přicházíte na scénu vy, když se vžijete do role námezdního lovce vybraného lidskými bohy, jehož úkolem se stane zmaření všech nehezkých plánů orků. Cesta to bude dlouhá, protože jenom hlavní příběhová linie by měla obsahovat kolem 50 questů. Podobně jako třeba v Oblivionu si ještě před samotným hraním můžete vyhrát s vizáží vašeho alter-ega. Bude možné změnit typ vlasů, obočí, tvar rtů nebo barva očí. Co ale zůstane pevně dané, je rasa. Pomineme-li chůzi, nabídne hra dva způsoby cestování. Jednak se můžete na všechna již navštívená místa teleportovat, druhak lze s vynaložením patřičného úsilí najít a osedlat nějaké zvířectvo, na jehož hřbetě jste silnější a samozřejmě z něj proto můžete i bojovat. Kromě koně se můžete těšit třeba na velkou ještěrku. V závislosti na zvoleném typu zbraně (jednoruční meč, obouruční sekyra, kopí, popřípadě ještě štít apod.) se postava brání a útočí, tvoří komba a přichází o staminu. Bojové schopnosti je možné za pomoci mistrů všelijak rozvíjet a hrdina pak třeba bude schopen držet dvě zbraně najednou. V neposlední řadě jsou všechny pohyby nasnímány technologií motion capture, takže vypadají realisticky.
  Royal Edition je vyvedena ve speciální krabičce a obsahuje navíc: tričko, mapu, herní karty, příručku, Making of DVD. Edice kusově omezená. Fotka edice zde.

  Něco pro fanoušky RPG her jako Oblivion nebo Gothic 3 nyní i na XBOX 360. Před několika tisíci lety vyvolal Aziraal, zlý bůh války, se svou armádou orků ohromný konflikt proti lidské rase. Ta nakonec zvítězila a bohové dobra uvrhli Aziraala do magického vězení, čímž považovali problém za vyřešený. Avšak jen zdánlivě. Orkové posléze získali indicie o možné pozici jejich vůdce, takže ho hodlají vysvobodit. V tento moment přicházíte na scénu vy, když se vžijete do role námezdního lovce vybraného lidskými bohy, jehož úkolem se stane zmaření všech nehezkých plánů orků. Cesta to bude dlouhá, protože jenom hlavní příběhová linie by měla obsahovat kolem 50 questů. Podobně jako třeba v Oblivionu si ještě před samotným hraním můžete vyhrát s vizáží vašeho alter-ega. Bude možné změnit typ vlasů, obočí, tvar rtů nebo barva očí. Co ale zůstane pevně dané, je rasa. Pomineme-li chůzi, nabídne hra dva způsoby cestování. Jednak se můžete na všechna již navštívená místa teleportovat, druhak lze s vynaložením patřičného úsilí najít a osedlat nějaké zvířectvo, na jehož hřbetě jste silnější a samozřejmě z něj proto můžete i bojovat. Kromě koně se můžete těšit třeba na velkou ještěrku. V závislosti na zvoleném typu zbraně (jednoruční meč, obouruční sekyra, kopí, popřípadě ještě štít apod.) se postava brání a útočí, tvoří komba a přichází o staminu. Bojové schopnosti je možné za pomoci mistrů všelijak rozvíjet a hrdina pak třeba bude schopen držet dvě zbraně najednou. V neposlední řadě jsou všechny pohyby nasnímány technologií motion capture, takže vypadají realisticky.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (9)

  • Kovi

   kokt: Sice nejsem nejlepsi adept na odpovezeni, protoze jsem Oblivion ani Gothic 3 nehral, ale osobne si myslim, ze to je velmi podobne, Two Worlds je mozna o trochu akcnejsi a mene ukecana.

  • kokt

   je to to samijak oblivion nebo jako gothic 3???

  • Pacik

   To Kovi: No mozna by to slo, jelikoz Xbox 360 a Pc hry jsou velmi podobne, ale bylo by to tezky, a otazka je jesltli by to ten Xbox potom vzal.

  • Kovi

   George: Nestalo-li se neco, o cem nevim, tak X360 verze je v anglictine (resp. by mela obsahovat vic jazyku, ale ne cestinu). Nicmene, vsechny texty pro X360 by mely byt v PC verzi prelozene. Nevim, jestli by nekdo schopny dokazal vzit cestinu z PC verze a nacpat ji do X360.

  • George

   Jo a jeste neco, da se kdyztak nejakym zpusobem sehnat CZ na x360? jako treba pridavny balicek... Nebavi me to vecny prekladani... diky

  • George

   Dobrý den, je tato hra v českých titulkách jako demo? Děkuji.

  • Šakal

   M. Schovanec: V Německu se 2W Royal Edition pro PC normálně prodává (za 69 eur). Ptal jsem se na fóru Zuxeezu a tam na mě hleděli jak tele na nová vrata, že se v ČR prodává jen pro XBOX. Nakonec mi poradili, ať si to teda objednám v Německu, že těch 8 eur navíc za poštovné stojí za to...

  • Martin Schovanec

   vvv: zatim ji vydavatel nema v planu, uvidime casem, jeslti take neco dovezou pro PC.

  • vvv

   bude tato edice i pro PC ?

Hodnocení zákazníků (3)
Přidat hodnocení

I vy můžete být nyní hrdiny v naprosto zaměnitelném fantasy univerzu TW a slušně se přitom pobavit. Berte nebo nechte být.

Velmi pěkné,oddechové RPG na XBOX360 s nepříliš povedeným bojovým systémem a s nevyváženou obtížností.

velice průměrná RPG

Sledujte nás na instagramu