UFC Undisputed 2010
PS3

(3x)
559
Nákupem získáte 11 kreditů
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Boxování
 • Ve hře UFC Undisputed 2010 najdete více než 100 zápasníků UFC a propracovaný bojový systém ušitý přímo na míru konzolám z nové generace. V pěti různých módech včetně kariéry či obhajováni titulu se utkáte s protivníky z celého světa, kteří se vás budou snažit pokořit pomocí karate, boxu, juda, kickboxu a dalších pěti bojových stylů. Stejně tak i vy si budete moci zvolit styl, který vám nejvíce vyhovuje, případně si vytvořit vlastní kombinaci úderů, chvatů a hmatů a ukázat, kdo je bez jakýchkoliv diskusí králem ringu.
 • Konzole PlayStation 3
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (3)

  • Knock Outer - Votep

   jako opravdu nevim jak mam porazit Lesnara v HEAVY Championshim Str = 100
   Spe = 56
   Car = 70
   16 win 3 lose 0 draw...a 3 prohry snim vždycky o pás :/ hraju to na advanced..ale zkoušel sem to i na beginera a nejde to prostě :/

  • Vyrida

   Od čtvrtka :)¨Ale což hlavně že už je tu mno...

  • Mahut

   Kdy ho konecne poslete? Jiny eshop uz ho ma skladem..............

Hodnocení zákazníků (3)
Přidat hodnocení

Super zážitek na lepší obrazovce s dobrým ozvučením a rozhodně zaujme svoj rozmanitostí a licencemi..například MMA Elite či Frost Parker nebo UM..
krásné ladné pohyby i když někdy až příliš pomalé a zní tak trošku monotematicky a laxně jinak výtečná hra 8/10 bodů :)

Rozhodně nejlepší hra o MMA

Hra je rozhodně dobrá na zkrácení nudných večerů, ale pokud se těšíte jako já na Career Mode budete možná trochu zklamaní. Možností je tam docela málo ale nakonec si i tak hru užijete. Největší vadou je boj o titul, pokud máte zájem ho vyhrát musíte se naučit takřka vše co jen lze. Všechny údery, komba atd. jelikož Váš soupeř hned jak začne jít do tuhého vás svalí na zem a skoro Vám zlomí ruku.

Mohlo by se vám líbit