Universal Combat
PC

199
Nákupem získáte 8 kreditů
Štítky: Sci-Fi, Vesmírná
 • Probojujte se masivním herním vesmírem plným epických válek, mohutnými pozemními útoky v FPS, divokými námořními bitvami a napínavými nálety nad povrchem planet. Hrajte sólo nebo multiplayer, z pohledu první nebo třetí osoby, jako pěšák, velitel kosmické lodi s plnou osádkou, nebo pilot nejmodernějšího bitevního stroje. Masivní herní svět obsahující více než 21000 území - vojenské základny, námořní základny, nepřátelská města, vesmírné stanice atd. Prakticky neomezený scénář s 25 misemi v kampani jednoho hráče, 15 bleskových scénářů spolu s módem svobodného putování. Kompletní herní editor (GBS Spec III) pro tvorbu nebo úpravu světů, scénářů, modelů. Síťová hra až pro 64 hráčů. Bojujte v on-line vesmíru v režimech jako dobývání základny, týmová hra a všichni proti všem.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (3)

  • Legi

   !POZOR!
   Hru je není možno legálně zdarma stáhnout z internetu.

  • IJK_Principle

   jak myslite ;)

  • Carter

   Hra je to vynikající, v podstatě je v ní možné dělat úplně vše. Pravda je ta, že to není hra pro pitomce a recenze bych vůbec přešel mlčením, protože je většinou píšou lidé, kteří tomuto tématu vůbec nerozumí a po 20 minutách vyřknou svůj "ortel"...

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Universal Combat!