Velvet Assassin
X360

(1x)
399
Nákupem získáte 4 kredity
Lokalizace: Angličtina
Štítky: TPS, Světová válka
 • Flashbacková third-person akce Velvet Assassin možná ti starší z našich čtenářů pamatují pod názvem Sabotage, od něhož vývojáři později upustili kvůli podobnému Saboteurovi od Pandemic. Asi nejlíp ji připodobnit k Splinter Cellu: budete se pohybovat tiše, plížit se k nepřátelům a tiše je odpravovat pomocí více než padesátky smrtících pohybů. Stejně tak budete mrtvá těla muset odtahovat, abyste nevzbudili zbytečnou pozornost. Hrdina hry se sice nebude jmenovat Velvet, nýbrž Violeta, přece však alespoň jediný odkaz na nový název hry naleznete: kdykoliv se totiž ocitnete ve tmě, uvidíte kolem těla hlavní hrdinky prosvítat jakýsi fialový filtr (pro lepší orientaci a zvýraznění jejích obrysů).Violette si musí proklestit cestu skrz stráže rozmístěné podél celého komplexu, přičemž některým snadno proklouzne, jiné podřízne svým nožem. A když půjde do tuhého, přijde na řadu injekce morfinu, najednou se zpomalí čas a Violette si bude moci své nepřátele vychutnat v bullet-timu. Nejen to: dokonce se zruší iluze snu a hrdinka se bude moci vrátit zpět do svého hubu, tedy na svou smrtelnou postel o několik let později, kde Violette během hry postupně umírá a na své jednotlivé akce vzpomíná.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (1)

  • :-?

   Ne že bych neměl Xbox, ale kde jsou verze pro PC/PS3?

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Vše svižně odsejpá,budete se cítit jako by jste tam opravdu byli,napjatí a ve stresu jestli se vám další krok povede.Slušná herní doba. Dá se to sice sfouknout za nějakých 8 hodin ale pří hledání všech skrytých trofejí a při zabíjení všech nepřátel v misi si nějaký ten další čas připočtěte