Venetica
PC

(5x)
499
Nákupem získáte 20 kreditů
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Fantasy
 • Kategorie

  PC / PC hry / RPG
  V dávných dobách chodil Smrťák mezi lidmi jako bytost z masa a kostí a vykonával rozhodnutí starobylé rady, jež byla známa jen pár vyvoleným pod jménem Corpus. Každá generace Corpusu měla za úkol vybrat příštího nositele smrti. Bohužel současná rada nevědomky za Smrťáka zvolila mazaného nekromanta, který plánuje šířit smrt a zkázu po celém světě. Tento lstivý podvodník se převtělil v nesmrtelného démona, kterého obyčejný člověk není schopen zneškodnit. Mocí pohlcený nekromant je odhodlaný zničit znovu zvoleného Smrťáka i celý Corpus. Jen jedna osoba mu stojí v cestě – Scarlett, Smrťákova dcera…
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (13)

  • xgandalf

   Že by?
   http://www.cenega.cz/forum/viewtopic.php?f=12&t=222

  • huhu

   Zkousel jsem nainstalovat na W7 a pri spusteni hry na me vyskoci nejaka chyba knihovny (chybi soubor.dll) nevite nekdo co s tim? Dik

  • Nasir

   Sothis: to je fakt, tež by mě zajímalo, co tam je. Angličtina měla velké zpoždění, ale asi to anglicky je, se mi nezdá, že by to Cenega vydávala německy. Jinak by už lidi psali, co je to tam za shit :D.

  • Dryx

   Moc dobra hra.. hlavne dej:)

  • Tonda655

   Čeština už je udál ji Mrazík .

  • Sothis

   Měl bych dotaz,je tato hra v němčině nebo angličtině?Díky.

  • xgandalf

   Multi tam není, je to jistý. Jinak hra vyzerá velmi slušně, po půl hoďce hraní to vypadá, že víkend bude veselá pařba..:-)) A za 300 kila není co řešit, tohle vypadá na to, že se jedná o RPG, které nějak zapadlo a z nějakýho důvodu se o něj nikdo nezajímá, snad kromě Německa, kde to vyšlo jako první (jen pro zajímavost, pro ty, který to zajímá
   "GamingXP - 88%
   Looki and several other places - 86%
   Krawall - 84% "We'll hardly get to see a more charming and more emotional RPG this year."
   ComputerBildSpiele - 3.25 (comparable to a "C"), downgraded from 1.63 ("A-") due to technical problems. "Without the downgrading due to technical issues Venetica would be a wonderful game."
   GameStar published a very detailed review based on their print article - 83% (Although the text sounds like more; it's very positive.)
   "The first half [is] phenomenal …" "Venetica is fun from the very beginning. This is due to the terrific start, the fascinating story, the great quests and this wonderfully charming heroine." He continues to stress that Venetica is not as complex as other RPGs."

  • H( )F!

   Já bych ho taky nečekal, ale někde psaly že mulťák má. Tak sem se radši zeptal...

  • Nasir

   Podle mě klasický single player. Neviděl jsem nikde info o mulťáku, ani bych ho u takové hry nečekal.

  • H( )F!

   Dotaz: Má to multi? Někde píšou že ho má a jinde že ne. Tak nevim...

  • H( )F!

   Bejt to česky tak neváhám...

  • honza

   No já vim o co jde, ale nikde sem o ní nečetl ani píp... preview mě nezajímaj...

  • honza

   to je zajímavý že už je to v prodeji dlouho a nikde žádná recenze nic... je to dobrý?

Hodnocení zákazníků (5)
Přidat hodnocení

I přes tolik nedostatků mne hra docela nadchla a nějaký ten čas sem u ní strávil. Nebýt několika nepříjemných věcí, jako je prolízání jeskyň, páčení zámků a řešení rádoby logických hádanek, tak si hru snad i zahraji někdy znova. Ale kdo ví, třeba se k ní někdy vrátím. Každopádně nepatří k těm nejhorším rpg kouskům.

Hra která sice neurazí ale ani to není kdo ví jaká bomba.Rozhodně se z nápadu dalo vykutat víc. Ale za supermárketovou cenu ,asi 400, přijatelná a pokud jste fandové žánru,tak si zahrajete s chutí.

V některých ohledech připomíná Zaklínače,nebo Dungeon Siege 2,určitě nečekejte volnost ve smyslu TES,či Gothic(Risen),má však své kouzlo a určitě si zaslouží vaši pozornost.

Nápad s přechody mezi světem živých a mrtvých se zdá být velmi poutavý, nicméně hra se zdá být spíše polofunkční alfaverze než produkt za který by se mělo platit.

Je to naprosto úžasná hra,určitě pořiďte ;)