Viking: Battle For Asgard
PS3

(4x)
499
Nákupem získáte 10 kreditů
Doporučený věk: Od 18 let
Štítky: Fantasy
 • Zhostíte se role vikingského válečníka Skarina, žijícího v době, kdy spolu válčí norská božstva. Odin vyhnal bohyni podsvětí, Hel (Lokiho dceru), která postavila armádu nemrtvých a chce dobýt svět Midgard. Hrdina Scrin z next-gen mlátičky VIKING: Battle for Asgard, není jen mocným válečníkem, schopným skolit několik nemrtvých nepřátel jedinou ranou. Mimo klasických hack and slash momentů se totiž ve hře postaví do čela větší armády a povede ji na různé ostrovy. Ne, že byste jako v sérii Medieval: Total War od stejných autorů z Creative Assembly museli řešit komplexní strategii, důležité bude spíš to, kde v bitvě se bude vaše postava zrovna nacházet. Někdy bude třeba nechat spolubojovníky mlátit nepřátelskou armádu a postavit se jejímu vůdci v duelu, jindy se zaměřit na šamany, uzdravující a k životu znovu probouzející vaše nepřátele. Battle for Asgard vám dá ochutnat i něco stealth misí, např. když dostanete za úkol provést sabotáž nepřátelské kasárna. Raději než abyste si promlátili cestu celým městem, budete tiše odpravovat jednu stráž za druhou a pokud možno se střetům vyhýbat, abyste nespustili alarm. Neškodná kasárna vaší armádě navíc ulehčí záhy následujícímu dobývání města. Scrin bude vyzařovat obrannou auru, přidávající jeho kolegům na síle, a čas od času si na pomoc zavolá draky. Jejich pomoc však bude nejprve potřeba zajistit plněním extra questů, v nichž se vám do rukou dostanou mj. také beranidla.
 • Konzole PlayStation 3
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (2)

  • Answer

   Zdravim,daji se vtehle hre ziskvat nove zbrane??

  • mira22

   Zajímavá hra s dobrým ovládáním..
   -Animace doražení protivníka je skvělá.
   -Grafika by mohla vytlačit více, ale na duchu to této hře moc neubírá.
   -Ovšem na hudbě bych více zapracoval.
   -A na dabingu se mohli také trochu vyřádit, nadabovat také víc lidí..
   Této hře bych dal takových 71%
   ;)

Hodnocení zákazníků (4)
Přidat hodnocení

Az na par chybycek docela ujde, ale ze by to byla prelomova hra tak to se rict neda

Ze začátku celkem zábavná ale později oravná hra, jestli máte rádi hackandslash hry tak raději investujte do god of war 3 nebo castlewania lords of shadow

Zajímavá hra s průměrným ovládáním..
-Animace doražení protivníka je skvělá.
-Grafika by mohla vytlačit více, ale na duchu to této hře moc neubírá.
-Ovšem na hudbě bych více zapracoval.
-A na dabingu se mohli také trochu vyřádit, nadabovat také víc lidí..
Této hře bych dal takových 72%
;)

Skvělá hra, pro ty co maj rádi styl Hack and Slash je to povinost pro ostatní to bude jen krvavý Fable( je tomu dost podobný )
Ale všem se budou líbit ohromné bitvy na konci každého ze 3. ostrovů kde vám pomáhají draci.Jediné co zamrzí je absence hudby která by dokreslovala dobrou atmosféru.Celkově je to pro mě jedna z nejlepších her.