Volant 4in1 Power Feedback Racing Wheel + GTR 2
PC

2 299
Nákupem získáte 46 kreditů
Štítky: Auta
Kód produktu: 12496
 • GTR 2 navazuje na původní hru GTR. Oficiální simulátor FIA:GT vozů. Grafika dostala DirectX 9 efekty, lepší nasvětlení, stínování a textury jsou o poznání ostřejší. Vylepšeny byly i efekty fyzikální, čímž se míní dynamika vozů, které je odvozena z telemetrických údajů skutečných závoďáků. V praxi to znamená maximální citlivost na ovládání, více reality a nebezpečí plynoucí z každé zdánlivě nepodstatné hlouposti. Malá nečistota, obrubník, hrbol na trati - prostě každý detail – všechno hraje nějakou roli. Nemyslíme si, že by v minulosti existovala hra, která by ve ztvárnění reality zašla tak daleko. Ve hře je celkem 140 různých automobilů (!!) a 34 tratí (nebo traťových modifikací). Auta jsou kompletně nastavitelná, zničitelná. Nechybí detaily jako otěr pneumatik, přehřívání motoru i brzd a model nespolehlivosti, kvůli kterému se auto občas porouchá.

  Kategorie

  PC / PC hry / Simulace
  Skvělá nabídka. Kupte skvělý volant Speedlink 4in1 Power Feedback Racing Wheel a dostaňte závodní hru GTR 2 zdarma (samotný volat a hra by vás běžně stály 3400 Kč). Přesný a díky zlepšené odezvě funkce Power Feedback ještě reálněji chovající se volant při kolizích. Neklouzavý povrch, kvalitní umělá kůže a pevný upínací systém pomocí šroubu pak dodává jedině na pohodlnosti. Analogické pedály pro brzdu a plyn. 4 směrová tlačítka.8 konfigurovatelných akčních tlačítek. Neobyčejně vysoký zámek na otočení volantu o 250°.

  GTR 2 navazuje na původní hru GTR. Oficiální simulátor FIA:GT vozů. Grafika dostala DirectX 9 efekty, lepší nasvětlení, stínování a textury jsou o poznání ostřejší. Vylepšeny byly i efekty fyzikální, čímž se míní dynamika vozů, které je odvozena z telemetrických údajů skutečných závoďáků. V praxi to znamená maximální citlivost na ovládání, více reality a nebezpečí plynoucí z každé zdánlivě nepodstatné hlouposti. Malá nečistota, obrubník, hrbol na trati - prostě každý detail – všechno hraje nějakou roli. Nemyslíme si, že by v minulosti existovala hra, která by ve ztvárnění reality zašla tak daleko. Ve hře je celkem 140 různých automobilů (!!) a 34 tratí (nebo traťových modifikací). Auta jsou kompletně nastavitelná, zničitelná. Nechybí detaily jako otěr pneumatik, přehřívání motoru i brzd a model nespolehlivosti, kvůli kterému se auto občas porouchá.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

Sledujte nás na instagramu