Volant Logitech Driving Force GT Gran Turismo
PS3

(1x)
2 899
Nákupem získáte 58 kreditů
Lokalizace: Angličtina
 • Oficiální volant pro hry Gran Turismo. Všechny části oficiálního volantu pro hry Gran Turismo Logitech Driving Force GT jsou navrženy tak, aby poskytovaly mimořádně realistický zážitek z jízdy na konzole PLAYSTATION 3. Nabízí moderní technologii zpětné vazby, otáčení o 900 stupňů, pohodlný pogumovaný volant o průměru 33 cm, ovladač nastavení v reálném čase se 24 pozicemi a plynový a brzdový pedál standardní velikosti. Hlavní vlastnosti produktu: Technologie zpětné vazby pro věrnou simulaci nerovností, nárazů a ztráty přilnavosti. Volant s otáčením o 900 stupňů napodobující dynamiku ovládání mnoha skutečných vozů. Volant o průměru 33 cm s neklouzavým pogumovaným povrchem pro pohodlné uchopení. Stabilní plynový a brzdový pedál s úchytným systémem na koberecOvladač nastavení v reálném čase se 24 pozicemi.
 • Konzole PlayStation 3
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (3)

  • Killer_b4ck

   helejte chci se zeptat má někdo tenhle volant vyzkoušenej na PS2 na gran turismu 4? přemejšlim o koupi k PS2 a rovnou pak po PS3 a zajímalo by mě jestli zvládne i PS2.

  • Marcus de Tycho

   Volant mám a funguje i na PC (ovladač je na stránkách Logitech). Na Xbox360 bohužel ne - tam je s volanty obecně docela problém (proto nemám Xbox a Forzu3).

  • 415 652 090

   PS3

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

V dané cenové relaci naprosto bezkonkurenční volant, který se v mnoha ohledech může rovnat téměř i G25/G27... pro lidi, kteří to myslejí se simracingem opravdu vážně a zároveň nemají na rozhazování. Zapomeňte na různé Saiteky a Geniusy, popř. Logitech MOMO, tohle je pro solidní závodění naprosté minimum.