Volant Silver Lightning Wheel 2in1 + GTR 2
PC

1 299
Nákupem získáte 39 kreditů
Štítky: Auta
Kód produktu: 12495
 • GTR 2 navazuje na původní hru GTR. Oficiální simulátor FIA:GT vozů. Grafika dostala DirectX 9 efekty, lepší nasvětlení, stínování a textury jsou o poznání ostřejší. Vylepšeny byly i efekty fyzikální, čímž se míní dynamika vozů, které je odvozena z telemetrických údajů skutečných závoďáků. V praxi to znamená maximální citlivost na ovládání, více reality a nebezpečí plynoucí z každé zdánlivě nepodstatné hlouposti. Malá nečistota, obrubník, hrbol na trati - prostě každý detail – všechno hraje nějakou roli. Nemyslíme si, že by v minulosti existovala hra, která by ve ztvárnění reality zašla tak daleko. Ve hře je celkem 140 různých automobilů (!!) a 34 tratí (nebo traťových modifikací). Auta jsou kompletně nastavitelná, zničitelná. Nechybí detaily jako otěr pneumatik, přehřívání motoru i brzd a model nespolehlivosti, kvůli kterému se auto občas porouchá.

  Kategorie

  PC / PC hry / Simulace
  Skvělá nabídka. Kupte závodní simulátor GTR 2 a volant k tomu vychází skoro zdarma! Speedlink Silver Lightning Wheel 2in1 (jen volant se běžně prodává kolem 1000 Kč) je pro adrenalinovou extrémě realistickou jízdu. Má Force Vibration, analogový/digitální mod, pedály a další.

  GTR 2 navazuje na původní hru GTR. Oficiální simulátor FIA:GT vozů. Grafika dostala DirectX 9 efekty, lepší nasvětlení, stínování a textury jsou o poznání ostřejší. Vylepšeny byly i efekty fyzikální, čímž se míní dynamika vozů, které je odvozena z telemetrických údajů skutečných závoďáků. V praxi to znamená maximální citlivost na ovládání, více reality a nebezpečí plynoucí z každé zdánlivě nepodstatné hlouposti. Malá nečistota, obrubník, hrbol na trati - prostě každý detail – všechno hraje nějakou roli. Nemyslíme si, že by v minulosti existovala hra, která by ve ztvárnění reality zašla tak daleko. Ve hře je celkem 140 různých automobilů (!!) a 34 tratí (nebo traťových modifikací). Auta jsou kompletně nastavitelná, zničitelná. Nechybí detaily jako otěr pneumatik, přehřívání motoru i brzd a model nespolehlivosti, kvůli kterému se auto občas porouchá.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (7)

  • rostik

   K tomu příspěvku dole: hraj radši NfS nebo juiced jak tady vidím v reklame na pravo ,to je pro takové lidi jako ty, ideální hra.Pro chlapy je tady Gtr .

  • lubo

   super hra auta i zvuky jsou OK jen je tam moc nastavovani ještě že je do toho aspon slovenština ):)

  • Izmil

   Lip: Už jsem toho něco najezdil, ale tahle hra opravdu je ...

  • 11@@AA

   Hra je potřeba brát, jako tvrdá simulace, která neodpouští chyby řidiče - pokud teda nehreajete na rookie. A tem co ne, doporučuju radši jinej volant (už ta cena je podezřelá).

  • Lip

   Izmil: To ze neumis jezdit neznamena, ze je to pi......

  • Izmil

   Oprava: ...ta hra...

   ...asi po 2 minutách ....

  • Izmil

   Ahoj, volant bych si koupil, ale ty hra je pí.....a i zadarmo. stáhnul jsem si demo a jediný k čemu jsem se dopracoval (po projití mnoha nastavení) bylo spousta smyků. Takže jsem to asi po minutách zase smazal. Pokud máte někdo zkušenosti s volantem pro 18 WoS: PttM tak písněte přeju bezva den

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Volant Silver Lightning Wheel 2in1 + GTR 2!

Sledujte nás na instagramu