Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)
 

 

Výkup Her

» VYKUPUJEME HRY NA PS4, XBOX ONE A SWITCH «

Jak na to?

OVĚŘTE SI CENU (V OKÉNKU NAHOŘE) PŘINESTE HRU K NÁM ADRESY PRODEJEN ODNESTE SI NOVOU (NEBO PENÍZKY)
OVĚŘTE SI
CENU
(V OKÉNKU NAHOŘE)
PŘINESTE
HRU K NÁM
ADRESY PRODEJEN
ODNESTE SI
NOVOU
(NEBO PENÍZKY)
DODATEČNÉ INFORMACE K VÝKUPU
Hry vykupujeme na všech našich prodejnách (kromě Loun)
Vykupujeme jen nepoškozené a nepoškrábané, plně funkční hry. Přímo na prodejně s vámi sepíšeme vše potřebné.
Za hru dostanete ihned peníze nebo si můžete nechat přičíst na svůj Xzone účet kredity (Co jsou kredity?) a využít je při pozdějším nákupu. Případně si můžete ihned vybrat jiné zboží vyšší hodnoty protiúčtem a doplatíte jen rozdíl. Protiúčet je zvýhodněn o hodnotu, kterou vidíte jako kredity. Hry protiúčtem se musí vyzvednout ihned při výkupu na prodejně a mohou být nové nebo bazarové.
Uvedené ceny jsou pouze orientační a pravidelně se mění. Tato stránka není obchodní nabídkou, ani nabídkou na uzavření kupní smlouvy. Přesnou cenu a to zda hru vykupujeme se dozvíte u prodavače na prodejně.
Vykupujeme pouze od fyzických osob ve věku od 15 let s platným dokladem totožnosti. Pro zamezení spekulací je stanoven maximální limit výkupu 5000 Kč na osobu na den.
Kódy na bonusy, DLC a další rozšířený obsah mohou být použité a nemusí být přiloženy.
Každé balení musí obsahovat disk se hrou (paměťovou kartu u Switch her), manuál (pokud byl v originálním balení přítomen) a krabičku.
Nevykupujeme hry s označením NOT FOR RESALE, BUNDLE COPY, novinářské verze apod. Vykupujeme pouze hry určené pro evropský trh a to v českém či anglickém jazyce.

 

PRAVIDLA VÝKUPU

Uvedené ceny jsou pouze orientační a pravidelně se mění. Tato stránka není obchodní nabídkou, ani nabídkou na uzavření kupní smlouvy. Přesnou cenu a to zda hru vykupujeme se dozvíte u prodavače na prodejně.


Vykupujeme pouze od fyzických osob ve věku od 15 let a s platným dokladem totožnosti. Pro zamezení spekulací je stanoven maximální limit výkupu 5000 Kč na osobu na den.


Zboží musí být plně funkční, v nepoškozené krabičce s manuálem. Kódy na bonusy, DLC a další rozšířený obsah mohou být použité a nemusí být přiloženy. Každé balení musí obsahovat disk se hrou, návod a krabičku. Nevykupujeme hry s označením NOT FOR RESALE, BUNDLE COPY, novinářské verze apod. Vykupujeme pouze hry určené pro evropský trh a to v českém či anglickém jazyce.