Warhammer 40.000: Kill Team Arena - Competitive Gaming Expansion
MERCH

1 349 1 499 Kč

Sleva platí do 7. 12. 2020

+ DÁREK K OBJEDNÁVCE
Vánoční balící papír Xzone
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Kill Team
Herní předměty: Desková hra, Warhammer Deskovky
 • Kill Team: Arena je rozšíření pro Warhammer 40,000: Kill Team, které přináší pravidla pro soutěžní hru. Tedy takovou, kde jsou vyvážené překážky i cíle mise. Zahrnuty jsou také mise a pravidla pro pořádání turnajů Kill Team, a to jak pro jednoho hráče, tak pro týmy dvou spojenců (známých jako Battle Brothers). K hraní potřebujete základní manuál Kill Team (není součástí tohoto balení).  KNIHA
   
  64-stránková kniha Kill Team: Arena vysvětluje vše, co potřebujete vědět o hraní soubojůKill Team od jednotlivých her až po různé formáty turnajové hry:
   
  Killzones: Tato část popisuje pravidla týkající se bojů Ultra-close Confines a zavádí čtyři nové prostředí Killzone (Generatorium, Catacombs, Armorium Stockpile a Garrison Vault), z nichž každé má vlastní pravidla prostředí.
   
  Competitive game: Tato část obsahuje pravidla soutěží, terénní mapy a mise určené pro použití v hrách, kde je nejdůležitější vyváženost.
   
  Battle Brothers: Představuje kooperativní formu hraní týmových soutěžních Kill Team, kde se každý tým Battle Brothers skládá ze dvou hráčů, jejichž týmy nastoupí proti soupeřům, aby zjistili, kdo splní většinu cílů. Zahrnuje 4 mise Battle Brothers a 28 Battle Brothers Tactics.
   
  Ultima Missions: Tato část popisuje vytvoření vlastních soutěžních misí pomocí náhodně generovaných map a nasazení cílů. 
   
  Kill Team Tournaments: Pokyny pro běh a účast v Kill Team turnaji, včetně způsobu registrace hráčů a příkazových seznamů, určení hráčských párů v každém kole turnaje a také hodnocení.
   
  Používání misí v soutěžích v kampaních: Pokyny pro použití misí z této sady ve vašich kampaních.  EXTRAS
  Spolu s komplexní knihou pravidel je k dispozici sada karet, žetonů, scenérií a hracích her pro použití s ​​Arena:
   
  - 28 karet Battle Brothers Tactics
  - 12 karet mise, včetně misí Battle Brothers a 8 misí Competitive Play
  - 2 sady 12 karet cílů (jedna pro každého hráče).  Každá sada má také pouzdro aby se nesmíchaly.
  - 2 x hrací desky o rozměrech 22x30"
  - 2 sety předmětů do scenérie, z nichž každá obsahuje: 5 dveří, 4 sudy, 10 přepravek, 1 trubku a 1 válcovou nádobu.
   


  Hry od Games-Workshop rozvíjejí tvořivost - figurky jsou dodávány bez barevné úpravy, obarvení figurek je ponecháno na hráčích. Figurky mohou též vyžadovat jednoduché složení. Veškeré texty jsou v angličtině.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Warhammer 40.000: Kill Team Arena - Competitive Gaming Expansion!