Wii U Basic Pack White
WIIU

7 790
Poštovné zdarma
Nákupem získáte 78 kreditů
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Herní konzole
 • Upozorňujeme, že se jedná o první várku konzolí, proto je nutné objednat co nejdříve, jelikož kusy jsou omezeny!! Dále pro přístup do obchodu Nintenda je nutné nastavit jinou zemi než ČR!

  Přichází nová konzole od Nintenda Wii U, jakožto nová generace rozlišení 1080p, 1080i, 720p, 480p a 480i. O zvuk se stará šestikanálový PCM linear výstup přes HDMI kabel anebo digitální výstup přes AV Multi Out konektor. Pokud přemýšlíte nad pamětí konzole, Wii U používá pro ukládání dat zabudovanou flash paměť. Bílé Wii U Basic Pack White má 8 GB flash paměti. Wii U podporuje také paměťové karty SDHC a dále lze rozšířit paměť připojením externího USB uložiště. Díky zpětné kompatibilitě lze hrát na konzoli hry z předešlé konzole Nintendo Wii a to i včetně WiiWare a Virtual Concole her. Balení pak obsahuje Wii U konzoli v bílé barvě, Wii U GamePad, Wii U GamePad stylus, Wii U AC Adapter, Wii U GamePad AC adaptér, HDMI kabel 1,5m. Sensor bar není součástí balení. Některé hry můžou vyžadovat Sensor bar. Prosím použijte Sensor bar z Wii konzole nebo dokupte zvlášť.
 • Konzole Nintendo WII
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (1)

  • honzíček

   Za litr bych to bral

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Wii U Basic Pack White!