Wii U Premium Pack Black + Nintendo Land
WIIU

7 590
Nákupem získáte 76 kreditů
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Herní konzole
 • Nová konzole od Nintenda Wii U, jakožto nová generace rozlišení 1080p, 1080i, 720p, 480p a 480i. O zvuk se stará šestikanálový PCM linear výstup přes HDMI kabel anebo digitální výstup přes AV Multi Out konektor. Pokud přemýšlíte nad pamětí konzole, Wii U používá pro ukládání dat zabudovanou flash paměť. Černé Wii U Premium Pack Black má 32 GB flash paměti. Wii U podporuje také paměťové karty SDHC a dále lze rozšířit paměť připojením externího USB uložiště. Díky zpětné kompatibilitě lze hrát na konzoli hry z předešlé konzole Nintendo Wii a to i včetně WiiWare a Virtual Concole her. Balení pak obsahuje Wii U konzoli v černé barvě, Wii U GamePad, Wii U GamePad stylus, Wii U Console Stand, Wii U GamePad Stand, Wii U AC Adapter, Wii U GamePad AC adaptér, HDMI kabel 1,5m a Sensor bar. Součástí balení je Sensor bar, Nintendo Land a Nintendo Network Premium!!
 • Konzole Nintendo WII
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (3)

  • Maniok

   Dle http://www.mojenintendo.cz/design/basicpage/eshop.JPG
   bych řekl, že asi ten e-shop oficiálně spustili pro čr, viz mojenintendo.cz/eshop :-) Aspoň nějaká změna a jde se na toki tori 2

  • Tomáš Pavlata

   Dobrý den, děkujeme za upozornění a přidávám do popisku.

  • mike

   Zakoupeno u Vás před Vánoci pro synovce, a je to perfektní zábava. Jen by asi bylo fajn do popisu napsat, že eShop je pro ČR nepřístupný pokud si v účtu nenastavíte nejaký "západní" stát jako bydliště. Popravdě s Nintendem mám zkušenost zas po dlouhé době, a toto omezení mě vskutku hodně zaskočilo :)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Wii U Premium Pack Black + Nintendo Land!