Wolfenstein
X360

(4x)
399
Nákupem získáte 16 kreditů
Lokalizace: Angličtina
Štítky: FPS, Světová válka
 • Léta Páně 1943 vrcholí druhá světová válka. Zatímco Spojenci zastavili expanzi hladové Třetí říše napříč Evropou, nacistické srdce uprostřed Starého kontinentu bije stále stejně čistě. K čemu je to ale dobré, když si Führer nežádá nic menšího než celosvětovou samovládu! K tomu mají pomoci nechvalně proslulé Himmlerovy oddíly SS, zamýšlející navrtat do války okultní síly známé pod krycím jménem Černé slunce (tedy Black Sun).Bude to plné tradičně nadupaných přestřelek, sci-fi zbraní, okultních bestií stvořených z temných experimentů a zlých nacistů. Žádná situace nebude mít ve hře jediné řešení: pokud se hrdina B.J. Blazkowicz např. ocitne pod palbou z nepřátelského kulometného hnízda, bude jej buďto moci vzít ztečí, vylézt na střechu a vpadnout nepříteli do týla nebo skočit do podzemní kanalizace a celé situaci se úspěšně vyhnout. Narozdíl od Blazkowicze nebudou mít nacisté přímý přístup do Krytu, tzn. fantasmagorického světa alternativní reality, do nějž bude hrdina moci moci utíkat již od rané fáze hry díky nálezu nějakého předmětu. Blazkowicz tímto získá možnost využívat některé z nadpřirozených sil projektu Černé slunce (viz preview), konkrétně skrze jednotlivé runy, rozeseté po herním světě. Autoři slibují spoustu odkazů na legendárního Wolfensteina 3D, ať už v podobě skrytých pokladů, oblíbených zbraní nebo dokonce starých známých tváří (Hitlera ale vyloučili již dříve). Na vývoji se intenzivně angažují i id Software, zhruba tolik, jako tomu bylo ve starších titulech jako Heretic nebo Hexen 2. B.J. bude moci sbírat zbraně po zabitých nepřátelích a také je v určitých fázích hry upgradovat. Příběh pomohou spoluvyprávět někteří z vašich NPC spolubojovníků. Vůbec prvním úkolem ve hře bude zničení německého vlaku, převážejícího tajný artefakt Černé slunce, přičemž ten bude po celou dobu uvolňovat gravitaci v okolí a posílat hlídkující nacisty vysoko do vzduchu.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (4)

  • marolem

   Wolfenstein na Gameexpres na x box za pouhých 699kč akce

  • tonyskate

   odložili to asi o deset nebo jedenáct dní, fakt hrůza :-D

  • Danda

   Pamatujte první termín byl 7. srpna,by mně zajímalo o kolik měsíců to odloží :D

  • Ivan

   Distribuuje Cenega? No nazdar, to to tu vyjde s měsíčním zpožděním nebo vůbec :-(

Hodnocení zákazníků (4)
Přidat hodnocení

Je to slušná, lehce nadprůměrná FPS, která má dobrou hratelnost. Příběh není kdovíjak perfektní, ale co. Hlavní je, že se u hry bavíte a tady se bavit budete. Postupem času je sice hraní stereotypní i levely nejsou bůhví jak různorodé. Amulet je tam spíš na zpříjemnění nebo jeho služeb nevyužijete, za to co může pro někoho být motivací k opakovanému hraní jsou různě rozmístěné poklady a dokumenty. Doplňují příběh a za nalezené poklady si pak můžete upgradovat zbraně. Suma sumárum pro fanoušky FPS určitě doporučuji, ti ostatní si bez ní určitě obejdou.

Nadšení ze žačatku hry vystřidalo zklamaní.Wolf hodně kopiruje jiné hry např:DOOM 3,F.E.A.R.2,REZIDENT EVIL 5)Bossové mi připadali vubec o ničem přerostla zvířecí monstra(spider pavouk likvidace hodně podobná s RE5)asi to je dneska moda dělat takové bossy.Málo normalních zbraní polovina zbraní sci-fi ala tesla gan,mazač lidí.Medailon mi připadal zbytečný vubec jsem ho nepoužival kromě lokací kde ho musíte použít.Krvacejicí obrazovku nemusím mám radči styl lékarny štíty(starý wolf měl)Super vojaci jsou slabí(stary dobrý supersoldier z wolfa 2001.Nový WOLFENSTEIN je bohužel u mně krok zpět a na z roku 2001 mu nešaha ani po kotniky.Doufam že mi zase smažou tuhle recenzi kterou jsem už jednou dělal.

nic moc,tuctový průměr!

Skvely krok dopredu!! Spousta zmen oproti starsim dilum, skvela strilecka doporucuju =)