Worms Reloaded - Retro Pack DLC (PC/MAC/LINUX) DIGITAL
DIGITAL

99
Nákupem získáte 1 kredit
array(1) { ["digital"]=> array(7) { ["kod"]=> string(7) "7088198" ["cena"]=> string(2) "99" ["digital"]=> string(1) "1" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(1) "0" ["mode"]=> string(1) "1" ["celkem"]=> string(2) "20" } }
 • 99 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: DLC
 • The Worms™ Reloaded "Retro Pack" představuje 15 misí pro jednoho hráče vlastnoručně vybraných z klasických Worms™: Armageddon exklusivně přepracovaných pro tento stahovatelný balíček. "Retro Pack" taktéž obsahuje 3 nové čepice, 3 nové náhrobky, 1 novou variantu povrchu a 10 nových Achievementů. Mise pro jednoho hráče mohou být taktéž využity v multiplayerových bitvách.

   

  Klíčové vlastnosti:

  15 přepracovaných a vylepšených mísí pro jednoho hráče z klasických Worms™: Armageddon. Všech 15 misí pro jednoho hráče může být taktéž využito v multiplayerových bitvách. 3 nové čepice. 3 nové náhrobky. 10 nových Achievementů.

   

   

   

   

  Worms™ Reloaded je vyvinuto a vydáno by Team17 Software © 2010 Team17 Software a Worms Reloaded jsou obchodními značkami nebo registrovanými obchodními značkami Team17 Software Limited. Originální koncept Andy Davidsona. Všechny ostatní obchodní značky, autorská práva a loga jsou majetkem jejich výhradních vlastníků.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Worms Reloaded - Retro Pack DLC (PC/MAC/LINUX) DIGITAL!