WWE Legends of WrestleMania
X360

(3x)
799
Nákupem získáte 8 kreditů
Doporučený věk: Od 16 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Boxování
 • Tato špičková sportovní hra, která má své kořeny již v herním dávnověku, si stále zachovává prvky známé z WWE osmdesátých a devadesátých let. Najdete zde širokou škálu legendárních superhvězd a trenérů, nový bojový systém založený na kombech, autentickou atmosféru i vyhlašování cen. WWE Legends of WrestleMania navíc umožňuje soutěžit v klasických bojích, psát svou vlastní historii a zajistit si místo v Síni slávy WWE. Nastal čas přepsat a přehodnotit největší okamžiky v historii této hry! VYNIKAJÍCÍ ROZPIS A MANAŽEŘI: Vyberte si svou legendu – nabízí se vám více než 40 nejslavnějších osobností WWE. Proslulí trenéři mají i další funkce a hrají důležitou roli v tom, jak zápas dopadne.» ABSOLUTNÍ REALISMUS: Prožijte historicky přesné televizní vysílání WWE z osmdesátých a devadesátých let včetně dynamického vizuálního zpracování, vstupů do ringu, renomovaných komentátorů, známých míst a podobně. BOJOVÝ SYSTÉM S KOMBY: Vychutnejte si nový bojový systém, který je nabit vysokoenergetickou akcí a dramatem, jaké známe z historických zápasů WWE. Budete mít k dispozici arzenál každé slavné postavy včetně jejích charakteristických zápasnických chvatů, triků, útoků, obratů i urážek. Přitom se můžete těšit na spoustu různých současných i historických zápasů.» REŽIM WRESTLEMANIA TOUR: Zúčastněte se klíčových střetnutí v rámci různých turnajů WrestleMania. Při zápasech uvidíte archivní záběry, vysvětlení neshod a rivalit mezi hráči, takže můžete proniknout opravdu do srdce každého souboje. VYTVOŘTE LEGENDU: Vytvořte legendu zítřka, oblékněte se do kostýmů podle vlastního uvážení, naučte se nové chvaty a ještě mnohem víc. HRAJTE ONLINE: Vyzvěte hráče z celého světa k zápasům na největších jevištích v historii WWE.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (4)

  • JEAsOIAiXbzmwk

   napsal:Ahoj teto Leničko, moc Tě zdraved Čestmedrek a posedle1 Ti velkou puniksu, už jsem dorazil ke sve9 nove9 mamince Ivetce, ktere1 si mě hned pomuchlovala a opusinkovala a mě u ned bylo mf3c dobře, tady se budu medt jako v re1ji.Ahoj Leničko, tak teď za sebe, když jsem vybalila Čestedčka, tak jsem byla jako u vytržened. To je tak kre1sne9 a sladke9 stvořenedčko, že jsem si to ani neuměla představit. Vy musedte bfdt opravdu fažasnfd človedček, protože vtisknout do panenky dušičku, že vypade1 jako žive1, může jen člověk s velkfdm srdcem, hned jsme se pomuchlovali, opusinkovali a u vytržened je z něj cele1 rodina. Je1 sama jsem dětske1 sestra, ktere1 pracovala le9ta na novorozenecke9m oddělened a me1m pocit, že jsem opět v pre1ci, ještě jednou moc a moc děkuji a přeji Ve1m hodně štěsted v pre1ci i v životě a hodně dalšedch šťastnfdch a spokojenfdch maminek, mějte se moc kre1sně, zdraved Ve1s Iveta Gre1fove1.

  • Petr

   Beri: Protože na PC by jsi to stejně akorát stáhl :))

  • BitLord

   Tahle hra je stejnak blbost .. ;)

  • Beri

   Proč takovéhle hry vychází pouze na konzole ? Strašne rád bych si to zahrál, ale konzoli si kvůli tomu kupovat nebudu.

Hodnocení zákazníků (3)
Přidat hodnocení

Výborná bitkařina,škoda trochu horšího ovládání

skvele wrestlingova hra s mnozstvi legend a krasnou grafikou ale UPE posrana nemoznym ovladanim...kdyby bylo ovladani jak u SVR tak tehle hre dam bez uvazovani 100% ale takhle....

Tato hra je jakýsi *error* ktery nema smysl hrát ponevač ma blbou hratelnost :-(