WWE SmackDown! vs. RAW 2008
PS2

499
Nákupem získáte 10 kreditů
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Boxování
 • WWE Smackdown Vs Raw 2008 vám představí osm unikátních bojových stylů, každý s vlastní strategií a exklusivními rysy. Bude disponovat novým Struggle Submission systémem, díky němuž budete moci mnohem intuitivněji a přirozeněji ovládat svou wrestlingovou superstar. Do popředí se tentokrát také mnohem více dostane strategie a realismus, protože tlak, který vyvinete na soupeře, budete mít plně pod kontrolou. K tomu se můžete navíc těšit na přítomnost Extreme Championship Wrestling (ECW) a s tím tedy i na řadu různých Superstars, arén a zbraní. Tvůrci nezanedbali ani žádosti fanoušků série, včetně nových soupisek, kombinovaného sezónního a hlavního manažerského módu, zdokonalení akce mimo ring, vylepšené podpory online komunity, ad.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (2)

  • vojta

   Čau pořeboval bych vědět jak se vyměnim s mojim spoluhračem.Dik za odpověd

  • Martin Marek

   Ahoj mám takovej malej dotaz.Pořád na to nemohu přijít.Potřeboval bych jestly by jste mi někdo napsal na mail jak zvedám protihráče na ramena.Potřebuji vědět na ps2.Prosím odepište díky.

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí WWE SmackDown! vs. RAW 2008!