WWE SmackDown! vs. RAW 2008
PS3

(2x)
499
Nákupem získáte 20 kreditů
Štítky: Boxování
 • WWE Smackdown Vs Raw 2008 vám představí osm unikátních bojových stylů, každý s vlastní strategií a exklusivními rysy. Bude disponovat novým Struggle Submission systémem, díky němuž budete moci mnohem intuitivněji a přirozeněji ovládat svou wrestlingovou superstar. Do popředí se tentokrát také mnohem více dostane strategie a realismus, protože tlak, který vyvinete na soupeře, budete mít plně pod kontrolou. K tomu se můžete navíc těšit na přítomnost Extreme Championship Wrestling (ECW) a s tím tedy i na řadu různých Superstars, arén a zbraní. Tvůrci nezanedbali ani žádosti fanoušků série, včetně nových soupisek, kombinovaného sezónního a hlavního manažerského módu, zdokonalení akce mimo ring, vylepšené podpory online komunity, ad.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (4)

  • Tavares9615

   Prosím o slevnění verze na PS 2 ...
   děkuji

  • John_Cena

   Jo to je dobre aspon nekdo....nenajdeme jelikoz ja to k netu pripojene nemam a ten kabel taky nemam takze skoda snad casem :-)

  • tarek

   cau taky sem fanousek, da se to hrat online? vim ze jo ale jak se nakdeme a zaparime kdybysme chteli? sem novacek dostal sem ps3 k vanocum:-)

  • John_Cena

   Jakozto nej fanousek smacku jsem moc rad ze to vyslo a ze sem mel poteseni si to zahrat.Nej smack zatim co byl je tu !!!!!!!!

Hodnocení zákazníků (2)
Přidat hodnocení

Velice dobrá wrestlingová hra, určitě lepsí a vymakanější než konkurent TNA Impact.

Velmi kvalitně propracovaná a hratelná další verze Smackdown vs RAW.