WWE SmackDown! vs. RAW 2008
X360

(2x)
399
Nákupem získáte 16 kreditů
Štítky: Boxování
 • WWE Smackdown Vs Raw 2008 vám představí osm unikátních bojových stylů, každý s vlastní strategií a exklusivními rysy. Bude disponovat novým Struggle Submission systémem, díky němuž budete moci mnohem intuitivněji a přirozeněji ovládat svou wrestlingovou superstar. Do popředí se tentokrát také mnohem více dostane strategie a realismus, protože tlak, který vyvinete na soupeře, budete mít plně pod kontrolou. K tomu se můžete navíc těšit na přítomnost Extreme Championship Wrestling (ECW) a s tím tedy i na řadu různých Superstars, arén a zbraní. Tvůrci nezanedbali ani žádosti fanoušků série, včetně nových soupisek, kombinovaného sezónního a hlavního manažerského módu, zdokonalení akce mimo ring, vylepšené podpory online komunity, ad.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (2)

  • Menorri

   Miluju wrestling jenom mam trochu vetsi smulu ,ze to nemaj na PC :D:D

  • Mike55

   Juchu, včera jsem si to objednal a zítra už to mám doma!!! Nemůžu se dočkat! XZONE BEST

Hodnocení zákazníků (2)
Přidat hodnocení

skvele wwe tahle hra vam vydrzu hodne dlouho mlivim z vlastnich skusenosti jak se mel este ps2 tak sem tu hru mel skoro rok a neprestalo me to bavit ted mam xbox kupil sem si ji znova a PORAD ji hraji a kdyz to tak vezmu tak to hraju vpotstate uz rok a pul proste zabava na dlouhou dobu

Wrestling jak má být !