X360 Wireless Speed Wheel
X360

(1x)
1 399
Nákupem získáte 28 kreditů
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Kinect, Volant
 • S volantem Xbox 360 Wireless Speed Wheel si vychutnáte realistické a přesné řízení, při kterém prostřednictvím vibrační zpětné vazby pocítíte každou nerovnost na silnici. Volant Xbox 360 Wireless Speed Wheel je kompatibilní se všemi vašimi oblíbenými závodními hrami pro konzoli Xbox 360 a prostřednictvím intuitivních tlačítek a spouští vám poskytuje plnou kontrolu nad vozem. Intuitivní řízení s využitím pohybových senzorů. Tlačítka spouště pro plyn a brzdu a pro interakci. Směrový ovladač pro navigaci. Tlačítko průvodce obsahující světelný prstenec, tlačítka Start a Back a je zde i vibrační zpětná vazba.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (4)

  • Krupe

   A k těm baterkám ještě vymakané ruce, nejlépe typu Arnold.

  • OverLoaded

   Na pravo jak jsou obrázky produktů tak tam máte chybu: XBOX 360 Wireless Gaming Whell

  • Mr.Stu

   Není nutné vlastnit Kinect. Tenhle bezdrátový ovladač funguje stejně jako gamepad. Jediné co k němu potřebujete jsou baterky:-)

  • Galon

   Prosím vás je nutné k tomu Kinect, nebo ne? díky

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Bal jsem se toho a dlouho sem nakup odkladal. Nicmene vubec nelituji! Nejsem zadnej hardcore zavodnik, co musi mit volant za 15 tisic, ale rad a casto si zajezdim auta nebo motorky. Neresim zadne uchyceni volantu, pedaly, draty, posaz... proste vemete do ruky a jedem. Netreba se ani bat unavy rukou, da se krasne hrat i s predloktim oprene o kolena atpd. Navic na rovinkach si odpocinete. Hral sem zatim hodinu v kuse a bez problemu.