XBOX 360 Arcade System + Sega Superstar Tennis
X360

4 990
Nákupem získáte 50 kreditů
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Herní konzole
 • Veškeré hry při tom podporují formát obrazu 16:9, v rozlišení od 720p a 1080i, včetně anti-aliasingu (vyhlazení hran) a podpory zvukového standardu 5.1.
  Speciální komplet s hrou Sega Superstar Tennis ZDARMA a hrama z XBOX live Arcade: Pac-Man CE, Luxor 2, Feeding Frenzy, Boom Boom Rocket and Uno.

  Xbox 360 Arcade nahrazuje v produktovém portfoliu model Core, avšak přináší s sebou mnohá vylepšení při zachování stejné ceny. K novinkám v základním balení patří paměťová karta o velikosti 256 MB, bezdrátový ovladač a HDMI výstup.

  Součástí balení je konzole XBOX 360, standardní joypad, standardní AV kabel, odnímatelný faceplate, Xbox Live Silver konto.

  Elegantní design, špičkový výkon a bohaté online možnosti jsou stěžejní parametry této konzole nové generace. Součástí konzole je neplacená Xbox Live - Silver služba, díky které se můžete bez poplatků komunikovat s ostatními hráči z celého světa (textovou či hlasovou formou), stahovat dema a trailery, či další herní meteriály jako jsou nové levely, mapy, zbraně apod. + obsah vytvořený samotnými hráči.

  Technické údaje:
  Trojjaderný processor běžící na 3.2 GHz každý
  512 MB RAM GDDR3 700 MHz
  Grafická karta ATI 500 MHz
  12ti-rychlostní DVD mechanika, která dokáže přečíst formáty: DVD-Video, DVD-ROM, DVD-R/RW, DVD+R/RW, CD-DA, CD-ROM, CD-R, CD-RW, WMA CD, MP3 CD a JPEG Photo CD..
  Tři USB 2.0 porty, jeden ethernetový port a otvor pro WiFi adaptér (802.11 A/B/G).

 • -
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí XBOX 360 Arcade System + Sega Superstar Tennis!