XBOX 360 Elite Final Fantasy Edition 250 GB + Final Fantasy XIII
X360

7 790
Nákupem získáte 78 kreditů
Lokalizace: Angličtina
 • Veškeré hry při tom podporují formát obrazu 16:9, v rozlišení od 720p a 1080i, včetně anti-aliasingu (vyhlazení hran) a podpory zvukového standardu 5.1.
  Objednejte hru včas a získáte k ní exkluzivní dárek. Minci s motivem hry. Má průměr 48 mm a je vyrobena z cínu, pokovaného stříbrem. Fotky dárku najdte zde. Platí jen do vydání hry či rozebrání zásob.

  Limitovaná edice konzole XBOX 360 Elite obsahuje pevný disk s kapacitou 250 GB (běžně jsou se 120 GB), AV kabel, ethernetový kabel a odnímatelný přední panel, u kterého lze měnit design a dva bezdrátové ovladače. Vše laděno do designu hry FFXIII. Navíc dostanete rpg hru Final Fantasy XIII. Kupte si konzoli v této nabídce a dostanete dlouho očekávanou novinku Final Fantasy XIII ZDARMA. Nabídka platí jen do vyprodání zásob.

  Poslední řada XBOX360 s názvem Elite se může pochlubit pevným diskem s kapacitou 250GB, bezdrátový ovladač v černé barvě, HDMI výstup, headset v černé barvě atd.


  Elegantní design, špičkový výkon a bohaté online možnosti jsou stěžejní parametry této konzole nové generace. Součástí konzole je neplacená Xbox Live - Silver služba, díky které se můžete bez poplatků komunikovat s ostatními hráči z celého světa (textovou či hlasovou formou), stahovat dema a trailery, či další herní meteriály jako jsou nové levely, mapy, zbraně apod. + obsah vytvořený samotnými hráči.

  Technické údaje:
  Trojjaderný processor běžící na 3.2 GHz každý
  512 MB RAM GDDR3 700 MHz
  Grafická karta ATI 500 MHz
  12ti-rychlostní DVD mechanika, která dokáže přečíst formáty: DVD-Video, DVD-ROM, DVD-R/RW, DVD+R/RW, CD-DA, CD-ROM, CD-R, CD-RW, WMA CD, MP3 CD a JPEG Photo CD..
  Tři USB 2.0 porty, jeden ethernetový port a otvor pro WiFi adaptér (802.11 A/B/G).

 • -
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí XBOX 360 Elite Final Fantasy Edition 250 GB + Final Fantasy XIII!