XBOX 360 Halo 3 Special Edition System
X360

(1x)
8 190
Poštovné zdarma
Nákupem získáte 82 kreditů
Štítky: Herní konzole
 • Halo 3 Special Edition je zvláštní verze konzole XBOX 360 speciálně připravená k vydání nejprodávanější hry na X360 - Halo 3. Obsahem balení je konzole v barevné kombinaci zelená/zlatá s HDMI výstupem a následující přílušenství (pochopitelně v barvě konzole): bezdrátový ovladač,, pevný disk s kapacitou 20GB, headset, Play and Charge Kit a exkluzivní obrázky a témata s motivem Halo 3 stažitelné přes Xbox LIVE.

  Elegantní design, špičkový výkon a bohaté online možnosti jsou stěžejní parametry této konzole nové generace. Součástí konzole je neplacená Xbox Live - Silver služba, díky které se můžete bez poplatků komunikovat s ostatními hráči z celého světa (textovou či hlasovou formou), stahovat dema a trailery, či další herní meteriály jako jsou nové levely, mapy, zbraně apod. + obsah vytvořený samotnými hráči.

  Technické údaje:
  Trojjaderný processor běžící na 3.2 GHz každý
  512 MB RAM GDDR3 700 MHz
  Grafická karta ATI 500 MHz
  12ti-rychlostní DVD mechanika, která dokáže přečíst formáty: DVD-Video, DVD-ROM, DVD-R/RW, DVD+R/RW, CD-DA, CD-ROM, CD-R, CD-RW, WMA CD, MP3 CD a JPEG Photo CD..
  Tři USB 2.0 porty, jeden ethernetový port a otvor pro WiFi adaptér (802.11 A/B/G).

  Veškeré hry při tom podporují formát obrazu 16:9, v rozlišení od 720p a 1080i, včetně anti-aliasingu (vyhlazení hran) a podpory zvukového standardu 5.1. Prodloužená záruka 3 roky.
 • -
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (2)

  • Můj názor na ''Special Edition''

   Panečku, to jsou barvičky!
   Microsoft přehypoval Halo 3 a vyrobil 'spešl' konzolku v barvě, která vám dá přes tlamu pokaždé, když se na ní podíváte, většina fandovských úprav Xboxů vypadá 100x líp.

   Xzone se přepočítalo, nabralo si těchto boxů moc, Halománie je dávno pryč a masterchiefky mu dál puchří na skladě. Co s tím?
   No vzhledem k tomu, že Xko s 20GB zachvíli končí, bude muset Xzone s cenou razantně dolů. Pak to možná i někdo překousne, koupí to a bude hrát doma potmě, aby se na hnusné provedení konzole nemusel dívat:)

  • Pepik

   dobry den kdyz si u vas objednam, tak v pripade puruchy to mam zaslat vam nebo microsoftu? dekuji za odpoved

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Výborná next-gen konzole, bohužel v málo slušivém "kabátku".