Xbox Game Pass předplatné na 6 měsíců (XONE DIGITAL)
XBOX DIGITAL

1 499
Nákupem získáte 15 kreditů
 • 1 499 Kč
  Ihned ke stažení
Aktivace: Xbox LiveXbox LiveTyp hry: Game Pass
Štítky: Live
 • Elektronická licence - digitální kód Xbox Game Pass 6 měsíců
  Získejte neomezený přístup k více než stovce her pro Xbox One a Xbox 360 na Xboxu One, a to za jeden nízký měsíční poplatek. 

  BOHATÁ ZÁSOBA HER

  Zahrajte si nové hry, jako jsou Sea of Thieves, State of Decay 2, ale i Forza Horizon 4 a Crackdown 3 hned v den, kdy vyjdou, a vychutnejte si široké spektrum her - od trháků z poslední doby po kritikou oceňované nezávislé tituly. Objevte a stáhněte si tituly, které jste si vždy chtěli zahrát, nebo se vraťte ke starým dobrým hrám, po kterých se vám stýskalo. 
  SLEVY PRO MAJITELE
  Hry si můžete zároveň zakoupit na stálo a ušetřit až 20 % a navíc získat až 10% slevu na doplňky a spotřební zdroje ke hře. Vzhledem k tomu, že nové hry přibývají neustále a předplatné máte možnost kdykoliv zrušit, je Xbox Game Pass vstupenkou do světa nekonečného hraní.
  ZPĚTNÁ KOMPATIBILITA
  Xbox Game Pass je předplatné pro Xbox One zajišťující zpětnou kompatibilitu her pro Xbox One, Xbox Play Anywhere a Xbox 360; hraní her vyžaduje aktivní předplatné. 
  Nabízené tituly a počet her zahrnutých do předplatného se můžou lišit v průběhu času a podle zemí a nemusí být dostupné ve všech zemích. Předplatné se účtuje měsíčně na základě aktuálně platné ceny (může se měnit; plus příslušné daně), dokud nedojde k jeho zrušení. 
  Předplatné můžete zrušit kdykoliv: www.xbox.com/accounts.
  rn


  Platí pouze na české účty. 
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (1)

  • Vokr

   Cena je dražší než koupit 6 x měsíční
   To mi přijde nějaké divné .... A hlavně se to nevyplatí...

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Xbox Game Pass předplatné na 6 měsíců (XONE DIGITAL)!