Máme nový web! Přečtěte si článek a pomozte nám stránky vylepšovat.

 

Xenoblade Chronicles X - Limited Edition
WIIU

1 899 
Nákupem získáte 75 kreditů
 • 1 899 Kč Skladem
Doporučený věk: Od 12 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Fantasy
 • Strašlivá intergalaktická válka zanechala hrst přeživších pozemšťanů snažících se přežít v překrásném, avšak nepřátelském prostředí. Hráči vyrazí do bitev proti mocným stvořením všech forem a velikostí za využití propracovaného soubojového systému, který známe z předchůdce na Wii.
  LIMITOVANÁ EDICE OBSAHUJE
  - exkluzivní steelbook
  - artbook s nádhernými kresbami
  - plakát s mapou herního světa a druhý plakát s herním motivem

  SVĚT JAKÝ JINDE NENAJDETE
  Každičké zákoutí masivního otevřeného světa, vyvedeného v dech beroucí grafice, čeká na prozkoumání. A to jak po vlastní ose, tak z kokpitu plně kontrolovatelného ozbrojeného mecha. Svět je plný prapodivných a nápaditě vymyšlených stvoření od malých brouků, až po obří dinosaury.

  VYTVOŘTE SI SVOJI POSTAVU
  Jednotlivé postavy se mohou specializovat na jednotlivé třídy, učit se nové bojové a obranné dovednosti nebo Arty. Hráči mohou přizpůsobovat paletu svých Artů jak se jejich postavy budou učit nové. Všechny Arty mají “recast“ čas – jakmile jsou jednou použity, je třeba čekat určitý časový úsek, než budou moci být použity znovu. Hráči si budou moci přizpůsobit všechno týkajícího se vzhledu jejich hlavní postavy od pohlaví přes míry, váhu, barvu kůže až po hlas a tetování.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 8/10

Úžasně rozsáhlé RPG s jedním z nejzajímavějších herních světů. Určitá neprůhlednost herních mechanik a nadbytek grindování dokáže frustrovat, ale i tak vás hra dokáže přikovat k obrazovce.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Xenoblade Chronicles X - Limited Edition!