2in1 Pack - Mat Hoffman´s pro BMX + Tony Hawk Pro Skater 2
PC

199
Nákupem získáte 8 kreditů
Štítky: Skateboard
Kód produktu: 10931
 • Tato hra vám přináší ještě lepší skateboardový zážitek než její famózní první díl. Vžijte se do pozice šampióna Tony Hawka, spolu s jeho typickými akrobatickými kousky, nebo dalších dvanácti předních skateboardistů. Abyste jste se stali nejlepšími, budete muset porazit všechny soupeře, kteří si zrovna servítky neberou, a provést ty nejšílenější kaskadérské triky. Vše doplněno příjemnou skejťáckou muzikou.

  Kategorie

  PC / PC hry / Sportovní
  Mat Hoffman´s pro BMX

  Užijte si jízdu na BMX! Vyzkoušejte na tratích stovky triků a skoků. Můžete jezdit nebo si zkusit vybudovat vlastní park, kde se můžete vyřádit na BMX kole. Vyzkoušejte na tratích stovky triků a skoků. Postupujte profesionální kariérou a zúčastňujte se nových závodů a testujte nová BMX kola. Různé herní módy včetně možnosti Multiplayer. Editor tratí.

  Tony Hawk Pro Skater 2

  Tato hra vám přináší ještě lepší skateboardový zážitek než její famózní první díl. Vžijte se do pozice šampióna Tony Hawka, spolu s jeho typickými akrobatickými kousky, nebo dalších dvanácti předních skateboardistů. Abyste jste se stali nejlepšími, budete muset porazit všechny soupeře, kteří si zrovna servítky neberou, a provést ty nejšílenější kaskadérské triky. Vše doplněno příjemnou skejťáckou muzikou.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí 2in1 Pack - Mat Hoffman´s pro BMX + Tony Hawk Pro Skater 2!

Sledujte nás na instagramu