2in1 Pack - Tennis Master Series + Ski-Doo
PC

199
Nákupem získáte 8 kreditů
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Štítky: Tenis
Jazyk: Český dabingČeský dabing
Kód produktu: 10292
 • Klouže to opravdu senzačně! Můžete závodit a skákat na krásných a profesionálně připravených okruzích v hale nebo můžete vyrazit na divoké zasněžené horské stráně. Čerstvý sníh už jen čeká až do něj vyryjete stopu svým ďábelským sněžným skútrem. Poměřte si své schopnosti s ostatními. Ve vaší závodní kuchyni si můžete nastavovat brzdy, ladit motor, optimalizovat rychlost a řazení, hrát sí se strojem tak, aby jste byli vždy o krok před vašimí soupeři. Potom co máte optimálně vyladěný stroj, můžete se vydat na závodní dráhu a prožít opravdu intenzivní zážitky při skocích doplněných akrobatickými kousky. Při letu vzduchem je vám k dispozici 16 různých variací kaskadérských kousků, za které budete sbírat další a další bonusové body a vzdalovat se tak svým rivalům. Dalších 7 závodníků vás vyzývá na souboj přes internet nebo vaši lokální síť. Zapojte se s vervou do onlíne soutěží v kaskadérských skocích, sledujte kdo a kdy dosáhl světových rekordů a hlídejte si průběžné pořadí v žebříčkú světového poháru eXtrémních sněžných skútrů.

  Kategorie

  PC / PC hry / Sportovní
  Dočasně vyprodáno.

  Tennis Master Series

  Zažijte atmosféru nejprestižnějších tenisových turnajů mistrovské tenisové série Tennis Masters Series. Od Indian wells až po Paříž: včetně prestižních turnajů Ericsson Open Miami, Monte Carlo, Rome, Hamburg, Montreal, Cincinnati, Stuttgart. Vítěztvím nad svými soupeři postoupíte do turnaje těch nejlepších - pokuste se stát nejlepším hráčem světa. Můžete si zahrát dvouhru i čtyřhru se svými přáteli (až čtyři hráči) na jednom počítači nebo pomocí místní sítě LAN. Hra je kompletně v češtině!

  Ski-doo Team Racing

  Klouže to opravdu senzačně! Můžete závodit a skákat na krásných a profesionálně připravených okruzích v hale nebo můžete vyrazit na divoké zasněžené horské stráně. Čerstvý sníh už jen čeká až do něj vyryjete stopu svým ďábelským sněžným skútrem. Poměřte si své schopnosti s ostatními. Ve vaší závodní kuchyni si můžete nastavovat brzdy, ladit motor, optimalizovat rychlost a řazení, hrát sí se strojem tak, aby jste byli vždy o krok před vašimí soupeři. Potom co máte optimálně vyladěný stroj, můžete se vydat na závodní dráhu a prožít opravdu intenzivní zážitky při skocích doplněných akrobatickými kousky. Při letu vzduchem je vám k dispozici 16 různých variací kaskadérských kousků, za které budete sbírat další a další bonusové body a vzdalovat se tak svým rivalům. Dalších 7 závodníků vás vyzývá na souboj přes internet nebo vaši lokální síť. Zapojte se s vervou do onlíne soutěží v kaskadérských skocích, sledujte kdo a kdy dosáhl světových rekordů a hlídejte si průběžné pořadí v žebříčkú světového poháru eXtrémních sněžných skútrů.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

Sledujte nás na instagramu

hracversusprisery, hernicteni, jaroslavsvelch
playstation5, playstation4, jarnislevy, springsale
starwarsoutlaws, starwars, hvezdnevalky, darek
valak, figurky, horor
pochmurnykraj, harrowcounty, deskovahra, komiks
hobit, bilbopytlik, bilbobaggins, hobbit