Ace Combat 6: Fires of Liberation
X360

(1x)
1 399
Nákupem získáte 42 kreditů
Štítky: Letadla
 • V Ace Combat 6:Fires of Liberation si hráči budou moci vychutnat HD grafiku, foto-realistické prostředí přímo z kokpitu letadla při plnění nejrůznějších misí. Se svým arsenálem zbraní, trojitým útokem a manévrovacími schopnostmi budete bojovat se svou letkou proti nepřátelům, kteří na vás budou útočit ze vzduchu, ale také ze země nebo z vodních hladin. V novém modu Allied Support Systém budete bojovat po boku bojových letadel, válečných lodí, útočných vrtulníků, tanků, námořních flotil, těžkých bombardérů a elektronických bojových plavidel abyste úspěšně dokončili započatou misi. Ace Combat 6: Fires of Liberation vyzdvihuje letecké bitvy do vyšších vrstev atmosféry kde se projeví nový dynamický operační systém, ve kterém se odehrávají obrovské bitvy rozseté po rozlehlých bojištích, kde budete muset bojovat až na šesti různých lokacích v reálném čase. Užijete si realističnost vzdušného válčení s autentickými zvuky a visuálními efekty, jako burácejícími explozemi, neprůhlednou mlhu za řízenými střelami, zvuk kulometu, oblaka kouře a mnoha dalších. V Ace Combat 6 si mohou hráči vyzkoušet svou schopnost pilotovat reálná a detailně propracovaná letedla z celého světa jako třeba F-15 E Strike Eagle nebo F-22 Raptor. Na Xbox Live se pak můžete spolu se svými přáteli utkat v mnoha online modech, včetně deathmatch a team deathmatch nebo spolupracovat v co-op modu a vymýšlet strategii proti počítačem ovládaným nepřátelům. Tento rok se potvrdí nadvláda serie Ace Combat na poli leteckých bojových simulátorů na next-gen konzolích, buďte připraveni!
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (4)

  • xxx

   v první misi sem všechny vystřílel a nic se nestalo nevim co tam mam dál dělat,poradtě

  • mach3

   Chystá se AC6 na PS3 ???

  • MarsenCZ

   No nevím jaká je, ale určitě bude dobrá, těším s enaní, jinak mimio jako kdyby se windowsy nesypali. :D Ale je fakt že ty bílý boxy blbnou.... já mám Elite a v pohjo. ;)

  • mimio

   škoda tej hry, že je na x box ta konzola sa strašne hreje a kazi sa ,,, škoda že neni na PC

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

NEJLEPŠÍ simulátor všech dob, i když arkádový. Dávám velmi vysoké hodnocení a to nejenom proto , že jsem fanoušek , ale že si určitě získá nové.