Action Pack
PC

(1x)
399
Nákupem získáte 16 kreditů
Štítky: FPS
 • Svět je jako sud se střelným prachem a teroristé všech tvarů a velikostí – marxističtí rebelové, muslimští extrémisté, fašistické jednotky – všichni bojují, aby mohli zapálit jeho rozbušku. Vstupte do America’s Secret Operations: nejlepší jednotky zvláštního nasazení celého světa. Mezi její členy patří elitní vojáci, jako např. příslušníci Navy SEALS, Zelených baretů či Americké armády – a vy. Kdekoli nastanou problémy, vy zakročíte. Nasazeni rychlostí blesku do problematických lokalit po celém světě, eliminujete veškeré hrozby vůči světové bezpečnosti. Používáte jak svůj mozek tak sílu zbraní k útokům se zničující silou a mizíte – aby jste se objevili na jiném kontinentu, kde proti ohni bojujete ohněm.
  Kolekce tří skvělých akčních her od City Interactive, která nesmí chybět ve sbírce žádného vojáka.

  Battlestrike: Call To Victory

  Staň se elitním vojákem 2. Světové války. Jsi elitou US Airborne, která se narodila s dovedností zabíjet. Byl si opuštěn hluboko za hranicemi nepřítele a nacházíš se v obležení. Beze zbraně a posádky musíš použít vlastních perfektních schopností pro přežití. Jako sniper máš praxi v taktickém boji, vzdálenost a stíny jsou tvým přirozeným spojencem. Boj je odlišný, jako voják bojující na nejobtížnějších evropských bojištích, budeš muset používat každou dostupnou zbraň, aby si v tvrdém boji nakonec zvítězil. Bude nutné utajení, pokud je vůbec během útoků možné s vlastním elitním družstvem kolem, zničení nepřítele bude jediným pravým cílem.

  Terrorist Takedown: Conflict In Mogadishu

  Somálsko, rok 1993: americké ozbrojené síly jsou rozmístěny v Mogadishu na operaci Task Force Rangers. Zabývají se opravdovým bojem poprvé od války ve Vietnamu. Jako příslušník Army Rangers, speciální elitární operační jednotky můžete najmout fanatické příslušníky teroristického hnutí do zuřivého boje o kontrolu nad městem. V boji ruka v ruce se spoluválečníky, můžete potřebovat vzdušnou podporu více než jednou! Připravte se na podnětnou kampaň, kde budete zachraňovat rukojmí, chytat teroristické vůdce, ničit klíčové vybavení nepřítele a chránit zásobovací konvoje před zástupy banditů. Připravte se na rychlý boj v Mogadishu, akce nikdy nekončí!

  Americas Secret Operations

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Když si uvědomíte, že za tu samou částku máte např. skutečně kvalitní fps na UT enginu, možná vás chuť na 'Action Pack'přejde stejně rychle mě, když jsem odehrál prvních pár misí od každého.