Age of Conan: Hyborian Adventures
PC

(34x)
499
Nákupem získáte 20 kreditů
Štítky: Fantasy
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 12821
 • Jedná se o onlinovou akční RPG společnosti Funcom, vycházející ze známého fantasy světa stvořeného spisovatelem Robertem E. Howardem. Jako galejník přistanete na žhavém pobřeží Tortage. Bez jakýchkoliv vzpomínek na minulost, se zlomeným veslem a potrhaným oděvem se vydáváte na fantastickou cestu, která určí váš osud. Ve hře Conan se hráči ocitnou v temném divokém drsném a hříšném světě předkládaném ve fantastické grafice a ohromujícím osmikanálovém zvuku. Ve světě plném krutých bohů, mýtických stvoření a těžce zkoušených lidí se mocný barbar konečně zmocnil trůnu Aquilonie. Conanova vláda je však plná bojů a chaosu a pomalu směřuje ke zkáze a příchodu pradávného zla. V tomto podivném fantastickém světě číhá černá magie a brutální boje za každým rohem a všichni muži i ženy musí pod Conanovou vládou jít za svým vlastním osudem. A nyní přišel čas, abyste se ve světě ztělesňujícím vizi temného vesmíru Roberta E Howarda stali poslem smrti. První MMORPG s hodnocením pro dospělé – drsná, krvavá, krutá a sexy, věrně se držící pravé podstaty původní představy Roberta E. Howarda. Systém reálných bitev – bojujte na koni či jako pěšák. Vytvářejte s ostatními bitevní formace a staňte se jejich velitelem v epických bitvách pro mnoho hráčů a v monstrózních obléhacích akcích v reálném čase.Hráč. vs. hráč a hráč vs. prostředí – utkejte se s nejzkušenějšími lidskými soupeři a rozdrťte lebky jiných hráčů v soubojích v aréně, v opileckých rvačkách nebo při obléhání měst. Rozmanitost hry – stavějte města, vyrábějte unikátní artefakty, prozkoumávejte fantastický svět, přátelte se s ostatními a zdokonalujte se v používání magie, oceli nebo luku. Skutečný conanovský zážitek – objevte úžasný svět krále Conana a vydejte se v brutálních stopách největšího hrdiny světové fantastiky. Bojujte se strašlivými démony a zabíjejte vražedné nestvůry, které znáte ze sedmdesátileté conanovské historie. Gildy a sólová hra – zakládejte gildy a obléhejte nepřátelské hrady v masivních PvP bitvách. Společně s jinými hráči vytvářejte klany, nebo se nebezpečím Hyborie postavte úplně sami. Přizpůsobení postavy – popusťte uzdu fantazii a využijte tisíců možností. Vytvořte si svoji postavu tak, aby odpovídala stylu a roli, kterou chcete hrát.

  Kategorie

  PC / PC hry / RPG
  PC / PC hry / Online a MMORPG
  Jedná se o online hru a vyžaduje připojení k internetu. Jedná se o EU verzi.

  Jedná se o onlinovou akční RPG společnosti Funcom, vycházející ze známého fantasy světa stvořeného spisovatelem Robertem E. Howardem. Jako galejník přistanete na žhavém pobřeží Tortage. Bez jakýchkoliv vzpomínek na minulost, se zlomeným veslem a potrhaným oděvem se vydáváte na fantastickou cestu, která určí váš osud. Ve hře Conan se hráči ocitnou v temném divokém drsném a hříšném světě předkládaném ve fantastické grafice a ohromujícím osmikanálovém zvuku. Ve světě plném krutých bohů, mýtických stvoření a těžce zkoušených lidí se mocný barbar konečně zmocnil trůnu Aquilonie. Conanova vláda je však plná bojů a chaosu a pomalu směřuje ke zkáze a příchodu pradávného zla. V tomto podivném fantastickém světě číhá černá magie a brutální boje za každým rohem a všichni muži i ženy musí pod Conanovou vládou jít za svým vlastním osudem. A nyní přišel čas, abyste se ve světě ztělesňujícím vizi temného vesmíru Roberta E Howarda stali poslem smrti. První MMORPG s hodnocením pro dospělé – drsná, krvavá, krutá a sexy, věrně se držící pravé podstaty původní představy Roberta E. Howarda. Systém reálných bitev – bojujte na koni či jako pěšák. Vytvářejte s ostatními bitevní formace a staňte se jejich velitelem v epických bitvách pro mnoho hráčů a v monstrózních obléhacích akcích v reálném čase.Hráč. vs. hráč a hráč vs. prostředí – utkejte se s nejzkušenějšími lidskými soupeři a rozdrťte lebky jiných hráčů v soubojích v aréně, v opileckých rvačkách nebo při obléhání měst. Rozmanitost hry – stavějte města, vyrábějte unikátní artefakty, prozkoumávejte fantastický svět, přátelte se s ostatními a zdokonalujte se v používání magie, oceli nebo luku. Skutečný conanovský zážitek – objevte úžasný svět krále Conana a vydejte se v brutálních stopách největšího hrdiny světové fantastiky. Bojujte se strašlivými démony a zabíjejte vražedné nestvůry, které znáte ze sedmdesátileté conanovské historie. Gildy a sólová hra – zakládejte gildy a obléhejte nepřátelské hrady v masivních PvP bitvách. Společně s jinými hráči vytvářejte klany, nebo se nebezpečím Hyborie postavte úplně sami. Přizpůsobení postavy – popusťte uzdu fantazii a využijte tisíců možností. Vytvořte si svoji postavu tak, aby odpovídala stylu a roli, kterou chcete hrát.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (7)

  • czcmila

   Od Prosince 2012 je silne upraven F2P model... pred touto upravou se o free nedalo moc mluvit, nyni je hra dostupna a dobre hratelna pro VSECHNY. Vrele doporucuji vyzkouset. ;)

  • Tomáš Pavlata

   máte zákaldní hru, ale pokud chcete opravdu něco spešl, je nutné si to pořídit za peníze, víc Vám toho bohužel nedokáži říci.

  • Jiří Hurta

   Ano ale jde mi o to že ta free verze vlastně tak free není a je omezená v mnoha směrech, jak je to tady ?

  • Tomáš Pavlata

   Je to normální hra, takže je pak nutné pokud chcete mít speciální věci, zaplatit peníze, ale jinak hra je free2play

  • Jiří Hurta

   Dobrý den potřeboval bych nutně vědět jak to s touhle hrou je na internetu je Free2Play s možností premium upgradu na měsíc a víc za peníze.
   Když si koupím tady tohle u vás tak to je ten premium na pořád ? Nebo na jak dlouho? Děkuji

  • Tomáš Pavlata

   Má to být zdarma, jen jako u Guild Wars, zakoupí se hra a pak se jen hraje.

  • Jouda

   Nevíte někdo jestli se to porad platí formou měsíčních poplatku nebo už je to zcela zdarma?

Hodnocení zákazníků (34)
Přidat hodnocení

Kdo nezkoušel, rozhodně doporučuji alespoň vyzkoušet. Kdo hrál v roce 2008-09, bude mile překvapen, jak se hra od té doby zlepšila.

Celkové hodnocení dávám vyšší, abych vyrovnal missclicky některých jedinců, jinak by to vypadalo asi takhle:
PvE: 95%
PvP: 85%
Celkem: 90%

Hral jsem asi 5 let WoWko a čím více patchu a datadisku přišlo tím víc a víc to šlo do háje až to v tom háji skončilo.. Kdybych věděl o hře Age Of Conan dříve, tak okamžitě jdu hrat AoC a vykašlu se na WoWko. Chyba vývojářu bala v tom, že nebyli, žádné upoutavky na hru, takže se o hře skoro nemluví což je moc špatné

Hraju tuhle hru takřka od 1.dne, co u nás vyšla, takže mohu hodnotit s odstupem času a chladnou hlavou. Zpětně musím uznat, že AoC v době svého vydání byl graficky nádherný skvost al e co se hratelnosti týče, jednalo se o nedodělek - spousty bugů, neohrabaností a totálně chyběla jakákoliv PvP motivace -PvP body, PvP výbava atd. Ještě dnes se dá hře mnoho věcí vytknout ale můj dojem je, že hra zraje jak víno, autoři již řadu chyb odstanili, PvP již dává smysl. Hra má sice i nadále spoustu nedostatků a nevyvážeností ale v mých očích její klady jasně převažují nad zápory. AoC bych nazval "Hardcore MMORPG" protože kdo přečkal veškerá její úskalí a zůstal jí věrný, je opravdu hardcore hráč.

Je to prima hra s obrovskym potencialem ktery neni zatim vyuzit. Chcete li oddechovku nebo neco na letni prazdniny prave jste nasli. Chcete li virtualni svet kam se muzete presunout na nekolik let, volte Aion, Lord of Ring Online nebo Star Wars

Age of Conan si své místo rozhodně na slunci zaslouží. Vzhledem k perfektní grafice a skvělému engine mu časové zestárnutí nehrozí a jak já říkám "tahle hra už může jen zrát" - neboli čim starší bude, tím více obsahu bude mít. Graficky však jen tak nezestárne.

Jednoznačně nejlepší MMO pro "občasné" hráče. Jediná vážnější věc, která hře chybí je datadisk a tak na max. lvelu po čase omrzí.
Na několik měsíců ale výtečně zabaví.

Zobrazit všechna hodnocení

Sledujte nás na instagramu