A.I.M. 2: Clan Wars
PC

(4x)
199
Nákupem získáte 8 kreditů
Štítky: FPS, Sci-Fi
Kód produktu: 12184
 • Kategorie

  PC / PC hry / Akční
  Akční scifi hra A.I.M. 2: Clan Wars svým příběhem navazuje tam, kde první díl skončil. Podíváte se s ní na planetu Polygon, obývanou klany inteligentních robotů, tzv. Mechmindů. Těm se se změnou vládnoucího systému rozšířilo spektrum možností, otevřely se nové sektory a začal jejich průzkum. Postupem času některé starší klany zanikly, zatímco nové, mocné, dobře organizované a s dalekosáhlými plány, se zrodily. V jejich stanuli jsou Mechmindové Páté generace. Jenže takových klanů se objevilo hned několik a ty jejich plány se vzájemnš příliš neslučovaly, takže na sebe dlouho nenechal čekat konflikt, který přerostl ve válku o holé přežití. Pro slabé v tomto světě není místo. Aby dosáhli absolutní dominance, jsou klany ochotny provést cokoliv. Nic je nezastaví. Zdaleka přitom není využívána pouze vojenská síla. Důležitou roli v tom všem sehrává i ekonomika. V tomto ohledu tvůrci mimochodem slibují zdokonalený systém obchodování. Ale jaké místo zde zaujmete právě vy? Stanete se součástí nejstaršího klanu zvaného Reckoners. Tihle Reckonerové jsou zanícenými hledači vůbec prvního Mechminda Páté generace, který by jim mohl pomoci oprášit jejich zašlou slávu a kdo ví, třeba i vyhrát celou válku. Dočkáte se širšího spektra možností v oblasti interakce s Mechmindy či 36 různých kluzáků k letu a dalších věcí.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (8)

  • DERUTH

   Po delší době opět hodnotím.A.I.M by byla dobrá hra, kdyby dělal to co má a měla multiplayer.navíc velmi chybí čeština ale nikoli jen sprostě přeloženy manual ale opravdová do hry.Hra se seká, vypadává, je náročná při spouštění.Jednička se dala ale u dvojky jsem čekal podstatně více.takový nepodarek z Ruska a přitom stačilo vyladit jen pár detailů a byl by to možná hit.Takle jsou to vyhozené peníze.

  • Denis

   Hra AIM 2 je dobrá ale jednoznačně chybí opravný patche, neboť hra vypadává a velmi mne rozhořčilo, že Rusové hru vydají v Angličtině ale při prodeji u nás není v češtině, pouze česky je manual a to je u takovéto hry dost málo.I podle toho je vidět jak nás svět bere.pokud máte někdo opravný patch a češtinu budu rád a díky všem.

  • Břetislav Kovář

   Neskutečné problémy s instalací. Několikrát se nepodaří rozběhnout, je nutno úplně smazat a znovu nainstalovat. A pak, když ji týden hrajete, vše se smaže a můžete začít znovu. Běs. Zábavné, ale nepoužitelné!
   Kovář

  • Michal kotoun

   jj, ano opravdu tam bylo kompletně v cze ale ja ji měl předobj., a tak jsem to zjistil až doma, takže tomu vůbec nerozumim i když to je graficky moc povedený

  • Michal Král

   Původně měla být hra plně v češtině, plánuje se tedy alespoň přeložení textů?

  • Michal kotoun

   1 je naprosto super až drobné buggy ale to že jí cenega ještě nevidala v ČR mě dost s**e. Poprví tu ta hra byla s datum předobjednávky asi únor a teď je tam květen!!!

  • Tomáš Michálek

   jo jednicka byla fajnova sem zvedav co dvojka, hlavne na hw naroky snad mi to jeste pujde..Jinak cena vypada az moc nizko

  • hghjhjhjh

   hra aim je naprosto vihitaná

Hodnocení zákazníků (4)
Přidat hodnocení

Rozhoně důstojný nástupce prvního dílu,který nebyl mimochodem vůbec špatný.Tato je pouze pro specifickou skupinu lidí.

je to dobrý nápad, ale první dl byl povedenější

Hodnotím kladně dá se to i přes nedostatky hrát dost dlouho

Výborná sci-fi hra

Sledujte nás na instagramu