Airport Tower Simulator 2012
PC

399
Nákupem získáte 16 kreditů
Lokalizace: České titulky
 • Už se vám někdy zachtělo vyzkoušet si roli řídícího letového provozu, který se stará o dodržování pravidel ve vzdušném prostoru nad mezinárodním letištěm? Pak je Airport Tower Simulator 2012 hrou, kterou si nemůžete nechat ujít! Přijměte zodpovědnou práci a vysílačkou koordinujte přilétající a startující letadla. Vaše pokyny potřebují ale také stroje na zemi, aby se letadla bezpečně dostala na vzletovou dráhu nebo k letištnímu terminálu. Bude se po vás vyžadovat co nejefektivnější využívání všech přístrojů, zejména radiolokátoru. Je třeba zajistit bezproblémové odbavení letadel, zkrácení jejich čekacích dob na zemi a bezpečný přelet – jen tak bude vaše snažení odměněno body. Užijte si výhled z věže: hra nabízí propracované a realisticky animované modely letadel různých typů, které si můžete prohlédnout také zblízka prostřednictvím svého dalekohledu. Kromě toho máte také možnost přepnout se do pohledu pilota v kokpitu. Ovšem pozor! Postupem doby se hustota provozu zvýší a nároky na váš výkon tak výrazně vzrostou. Kdyby se snad na zemi letadla srazila, nebo kdyby některému stroji ve vzduchu došlo palivo, a bylo nuceno nouzově přistát, vaše kariéra tím končí. Není však důvod k obavám: Hru lze ukládat, takže se kdykoliv můžete vrátit v čase. Airport Tower Simulator 2012 nabízí atraktivní 3D grafiku a realisticky se střídající cykly dne a noci. Kromě připravených scénářů budete mít k dispozici také editor letiště, díky němuž budete moci své letiště a mise sdílet a vyměňovat s ostatními hráči. Ať se vám na věži daří!
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (3)

  • Jenda

   Vypadá to, že autoři budou muset hru přejmenovat :-) (na "2013", tedy pokud ne rovnou "2014" ;-) ).

  • pařan

   oni nemuzou za to ze autori menni vydani hry

  • Jarda

   Myslím si že si děláte z lidí jenom srandu,tak proč vůbec tuto hru nabízíte když měníte její dodání pětkrát do roka.Nebylo by lepší ji nenabízet??????

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Airport Tower Simulator 2012!