Aliens vs Predator
X360

(8x)
799
Nákupem získáte 32 kreditů
Doporučený věk: Od 18 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: FPS, Sci-Fi
 • Lidé se, jak jinak, šťourají, kde by asi neměli. Honěni touhou po bohatství, skupinka mariňáků objevila a poskvrnila posvátný chrám predátora, který pro změnu vzbudil vetřelčí královnu, všechno jaksi obživlo a tři rasy se začali navzájem mydlit. Toť premisa nové akční hry Aliens vs. Predator. Ve hře opět budou tři kampaně: jedna za mariňáky, jedna za vetřelce a jedna za predátora. A opět se budou radikálně lišit. Kampaně budou vzájemně propojeny a ačkoliv se nebudou přímo ovlivňovat, narazíte v nich na spoustu souvislostí a podíváte se na některé stejné lokace z různých perspektiv. Jakožto predátor se dostaneš na místa, kam by se normální člověk nepodíval. Predátor může přepínat mezi různými pohledy a jedním z nich je tzv. focus mode, který ti ukáže, kam můžeš skočit a tak.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (20)

  • Wildao

   Ahoj ja bych se chtěl zeptat,jak mám nastavit co op rozdelene obrazovky ? Na obalu hry je napsano co op 2-4. Předem za odpověď děkuji

  • Lukesson1

   No, není to špatná hra. Mám to dohrané za marináka a i když grafika zrovna neexceluje, je to zábavné. Predátora mám rozehraného, ale atmosféra je ta tam a pravda je že hra za něj je jednoduchá a tudíž asi rychle dohraná. O single playeru to není.

  • Luke

   Multiplayer demo plné chyb. Grafika zastaralá. Myslím,m že hodnocení tiscali 7-/10 je ještě přeceněné.. škoda, těšil jsem se.

  • Imrich

   No teda ten multiplayer nema chybu

  • mcz

   Prosim vás, lidi, pořád nechápu, k čemu jsou ty červený tlačítka, který se dají používat za vetřelce. Připomíná mi to ty trysky s tekutým dusíkem z vetřelce vzkříšení, ale když je zmáčknu, tak jen houkaj a svitěj a nic dál. Neví někdo ?

  • ja

   je to pecka hra

  • Kes

   hh tak prvni recenze vysla dostalo to 5.75 :D

  • d

   pujde to ve splitscreenu?a

  • Pupajss

   Taky jsem hrál na xku multidemo a je to super!!!Chce to trochu cviku a jde vše jak po másle. Perfektní atmosféra. Filmoví Vetřelci jsou pro mě kult! Za marinu máte strach někde vystrčit zobák...A nesviťte baterkama,oni to cítí....

  • EvErsMann

   Včera sem si stáhl demo z Xbox Live ale můžu vám říct, tahle hra není nijak dobrá..... v multiplayeru mě hned vetřelec na 2 rány zabil a za mariňáka sem neměl šanci, hra o ničem a obecně se mi tahle hra moc nezalíbila.
   Když sem viděl článek na bonuswebu s titulem "Je to nářez" tak to rozhodně předcenili.

  • Fenri

   @Luke: Podle tototo odkazu by mělo být http://bonusweb.idnes.cz/zurnal/ostatni/potvrzeno-demo-aliens-vs-predator-d5e-/clanek.A100110_101127_bw-zurnal-ostatni_osk.idn

  • marolem

   Tak na tuhle hru jsem zvědav!!!!

  • Luke

   Nevíte, zda bude hratelné demo krom PC i na marketplace?

  • Kubas_86

   a neplánujete uvést i tu hunter edici ? :)

  • Kubas_86

   jo na todle se taky tešim, doufam že to bude pořadnej krváček :)) už se tešim až za predátora budu škubat hlavy i s páteří )))

  • petem1

   vypadá to vynikajícně,je to sci-fi,a snad bude i sběratelská edice,jěště to chce dodržet termín vydání

  • J.Rose

   To EliteGamers:
   Jo jeden z důvodú proč do toho jdu(nekompromisní REBELION).Ty další jsou nostalgie a také to že jsem fanda sci-fi:-))

  • EliteGamers

   jo je to pecka ........ach ta brutalita :)

  • J.Rose

   To ještě pořád nikdo nic nenapsal?No nic,odkaz pro všechny kdo mají o hru větší než malý zájem:
   http://www.avp3.uvadi.cz/news.php

  • J.Rose

   No tak lidi napište něco:-))Pro mě osobně nejočekávanější hra příštího roku.

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 7/10

Rebellion překonal sám sebe a přinesl nám kvalitní titul plný strachu, tmy a smrti. Pokud nemáte rádi bezbřehé násilí, sáhnětě po něčem jiném. Ovšem jste-li hráč, kterému nějaká ta kapka krve nevadí a chcete ve hrách zažít něco nového, Aliens vs. Predator je přesně pro vás.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (8)
Přidat hodnocení

jde o kvalitní hru která nadchne všechny příznivce alienů a FPSek dle mého názoru jedna z mála her co se dokáže vyrovnat sérii HALO.

ti co maji radi filmovou serii povinost si zahrat pro ostatni velke sklamani

velmi vytecna hra ktera se povedla a je podle filmu hra mě velmi baví

Co mě hned po několika minutách hraní mile překvapilo, bylo, že se moc bát nebudu. Vím, že pro většinu hráčů je to spíš mínus, ale já nejsem typ hráče, který vyhledává hry, které na Vás co každou chvíli připraví nějaké to leknutí a la Dead Space. Další velmi milé zjištění je určitě skvělá hratelnost a v ruku v ruce se skvělou hudbou i zvuky především v džungli jsou perfektním zážitkem, které dělají skvělou atmosféru. Do toho co chvíli nějaká ta střelba po různých potvorách a o zábavu je postaráno. AvsP je prostě FPS jak má být, takže nečekejte nějaký propracovaný příběh, dlouhou herní dobu, ale zábava na několik málo večerů. Bohužel kampaně za Vetřelce a Predátora jsou jen spíš takové zpestření a za plnohodnotné mise bych je ani nepočítal. Ta za Vetřelce je šílená díky kameře, ale za to přináší jiný druh boje, ale moc nebaví a ta za Predátora je zase tak krátká, že si ji ani neužijete a krom toho v této kampani působí Predátor jako řadový voják a ne strach nahánějící monstrum, které jen tak něco neskolí. Naplně misí jsou triviální typu zapni tam ten čudlík a až ho zapneš tak zapni jiný o kus dál apod. Všem fanouškům Vetřelce a Predátora a hlavně všem fanouškům FPS hrám tento titul jednoznačně doporučuji.

Je to opravdu do slova AKČNÍ ŽÁNR hry,za marináka lekavé,za aliena ryhlé souboje,za predatora JATKA!tíám říci chcete se pobavit na plný ůvazek pár bugům kupujte :-)

Fanouškům doporučuji hodně.Ten kdo chce dlouhý příběh,se ho nedočká :-)

Zobrazit všechna hodnocení

Mohlo by se vám líbit