Ankh
PC

(3x)
49
Nákupem získáte 2 kredity
Doporučený věk: Od 12 let
Lokalizace: České titulky
 • Hlavní roli v příběhu adventury Ankh hraje mladík jménem Assil, který se rozhodl ukrást svému otci klíč od jedné z pyramid kousek za svým rodným městem a tam spolu se svými přáteli uspořádat menší večírek. Ten se ale příliš nevydařil, jelikož se Assilovi povedlo během bujaré zábavy omylem otevřít starobylý sarkofág a probudit tak stovky let spící mumii. Ta jako na potvoru na našeho hrdinu sešle smrtelnou kletbu, kterou dokáže odvrátit jedině sám egyptský faraon. A pokud Assil nechce přijít o zbytek svých dní na tomto světě, musí se k němu co nejrychleji dostat, aby kletbu zastavil. Jak asi správně tušíte, úkol to bude více než nadlidský. Hra je v češtině.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (1)

  • Jarda

   Hra je dobrá a má vtip. Jen jsem nepochopil, jak hru uložit, když ji chce hrát na jednom počítači více hráčů (sourozenci), aby každý hrál svou vlastní hru. Mě se vše nahrává do jedné hry, jako dolší uložení. Nevíte někdo, jak na to?

Hodnocení zákazníků (3)
Přidat hodnocení

tuhle hru bych doporučil spíš pro mladší hráče jako taková hra nic moc ale mladší hráče zaujmout může

dobrá humorná adventura

Celkem dobrá hra