Anno 1503 - Zlatá edice
PC

(4x)
149
Nákupem získáte 6 kreditů
Štítky: Real-time strategie, Středověk
Kód produktu: 10460
 • Vraťte se do úsvitu Nového světa v epické sáze o dobrodružství a objevech. Jako mladík jste slyšel o možnostech v Novém světě. Teď jste vyrostl, nalodil se a plujete do neznámé země v této hře, která kombinuje real-time strategii s budováním impéria. Hráči začínají své putování vypravením výpravy do Nového světa a hledáním prostoru pro nový národ a říši. Cestou hráči objevují detailní prostředí ve 4 různých klimatických zónách a soupeří s počítačem řízenými protivníky , v četně interakce s 9 rozdílnými kulturami jako Afričany, Aztéky a Indiány. Každá rasa má své zvláštnosti a charakteristiky, včetně toho jak budují království nebo jaké zboží preferují. Když hráč dosáhne hranice možností a je nemožné uspokojit potřeby populace, stavá se obchod nezbytnou složkou celé hry. Ekonomický systém záleží na poloze státu a obsahuje různé zboží jako zbraně, nezpracované rudy, oblečení a potraviny i exotické zboží, jako je hedvábí nebo koření. Obchod může být prováděn různými cestami, včetně snadno přístupného menu které umožňuje jednat s ostatními rasami. Některé kultury se mohou stát agresivními, což může vést až k potenciálním konfliktům. Během hry musí být udělána různá rozhodnutí a hráč si musí zvolit adekvátní strategii na cestě k vítězství. Boj v Anno 1503 se odehrává jak na souši, tak i na moři, kde se obchodní flotily musí bránit útokům pirátů. Úplně nový bitevní systém umožňuje taktické přípravy a opravdu epické bitvy.

  Kategorie

  PC / PC hry / Strategie
  Zlatá edice obsahuje základní hru Anno 1503 a datadisk Treasures, Monsters, and Pirates.

  Vraťte se do úsvitu Nového světa v epické sáze o dobrodružství a objevech. Jako mladík jste slyšel o možnostech v Novém světě. Teď jste vyrostl, nalodil se a plujete do neznámé země v této hře, která kombinuje real-time strategii s budováním impéria. Hráči začínají své putování vypravením výpravy do Nového světa a hledáním prostoru pro nový národ a říši. Cestou hráči objevují detailní prostředí ve 4 různých klimatických zónách a soupeří s počítačem řízenými protivníky , v četně interakce s 9 rozdílnými kulturami jako Afričany, Aztéky a Indiány. Každá rasa má své zvláštnosti a charakteristiky, včetně toho jak budují království nebo jaké zboží preferují. Když hráč dosáhne hranice možností a je nemožné uspokojit potřeby populace, stavá se obchod nezbytnou složkou celé hry. Ekonomický systém záleží na poloze státu a obsahuje různé zboží jako zbraně, nezpracované rudy, oblečení a potraviny i exotické zboží, jako je hedvábí nebo koření. Obchod může být prováděn různými cestami, včetně snadno přístupného menu které umožňuje jednat s ostatními rasami. Některé kultury se mohou stát agresivními, což může vést až k potenciálním konfliktům. Během hry musí být udělána různá rozhodnutí a hráč si musí zvolit adekvátní strategii na cestě k vítězství. Boj v Anno 1503 se odehrává jak na souši, tak i na moři, kde se obchodní flotily musí bránit útokům pirátů. Úplně nový bitevní systém umožňuje taktické přípravy a opravdu epické bitvy.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (5)

  • no.kurna

   Mám verzi 1.05 a nemůžu k ní sehnat češtinu poradí někdo prosím moc :o)

  • giom

   Hru jsem zakoupil, po instalaci češtiny mi to padá ihned taky. OS WinXP s veškerými záplatami od mrkwosoftu.
   Verze hry je podle autora 1.5
   Taky bych si rád zahrál česky.
   Děkuji

  • olog-hai

   nevím co se vyplatí - jestli si mám koupit anno 1503 nebo 1701. anno 1701 je asi lepší ale zas o 5 stovek dražší

  • Jana

   ahoj když nainstaluji češtinu přeněji texte.dat do Anno 1503 the new word (zlatá edice) tak mi to vždycky spadne nevíte čím to je? Díky

  • dan krutiš

   Přeji pěkný den,
   můžete mi sdělit o jakou verzi hry se jedná?
   Čeština existuje na verzi 1.0.
   Díky

Hodnocení zákazníků (4)
Přidat hodnocení

 Neověřený nákup

Po AoE a Civilizaci asi moje nejoblíbenější strategie.
Druhý díl Anno 1701 kvalit tohoto díla ani v nejmenším nedosahuje.

 Neověřený nákup

Kdo má pevné nervy a rád ze začátku prohaje co se dá. Tak si řekne super. Pro konzumního hráče tohle bude něco jako první hra v SimCity 4 bez znalosti ostatních dílů.
Pro začínající budovatele opravdu nedoporučuji.
Stejně bych to udělal ve své době i s Caesar 3(dobrá hra, ale velmi náročná).

 Neověřený nákup

anno je kvalitni obchodne-budovatelska strategie, ale s vysokymi naroky na hrace, ktere nejdou nijak obejit (napr v nastaveni).. zaujme vas detajlni grafika, rozdilna klimata a narody.. otravovat vas naopak budou pirati..

 Neověřený nákup

Této hře bych ale nemohla nic vytknout, opravdu se mi líbí, a výborně se hraje.

Celkové hodnocení vypočítáváme z ověřených i neověřených hodnocení.
Ověřený nákup - zákazník prokazatelně zakoupil produkt u nás v obchodě.
Neověřený nákup - nemůžeme ověřit, zda zákazník produkt zakoupil.

Sledujte nás na instagramu