Ascaron Collection: Patrician 3 + Port Royale + Tortuga
PC

99
Nákupem získáte 4 Kredity
Lokalizace: České titulky
Štítky: Budovatelské, Středověk
Kód produktu: 12038
 • Patrician III je nové pokračování real-time strategické obchodní simulace. Patrician III vás zavede do severní Evropy počátku 14. století. V této hře bude vaším úkolem vypracovat se z pozice běžného obyvatele středověkého města a obyčejného, jinak bezvýznamného obchodníka až do čela hanzovní třídy. Těšit se můžete na nový editor map, různé vylepšené možnosti a volby, nové efekty počasí a změny ročních období, vylepšenou grafiku, pár nových budov a řadu dalších novinek.

  Kategorie

  PC / PC hry / Strategie
  Ascaron Collection v edici Best Games obsahuje tyto tři hry: Port Royale (české titulky), Tortuga: Pirates of the New World (české titulky) a Patrician III (český manuál).

  Port Royale (české titulky)
  Špičková obchodně-budovatelská strategie ze zlatého věku pirátů a bukanýrů - to je Port Roayle. Na obrovské ploše oceánu Vás jako námořníka čeké spousta dobrodružství, bojů a honba za poklady. Sami se rozhodnete, zda být poctivým obchodníkem a budovat své prosperující impérium, či lehce zbohatnou v úloze piráta a stát se postrachem všech v Karibiku. Na výběr máte ze 4 národností, své umění si můžete vyzkoušet nejen v misích pro jednoho hráče, ale i ve hře až 8 hráčů a to vše v úžasné a detailní grafice o rozlišení až 1280 x 1024. Za zmínku určitě také stojí stylová hudba, která vás doprovází na Vaší vysněné cestě za bohatstvím.

  Tortuga: Pirates of the New World (české titulky)
  Tortuga: Pirates of the New World se odehrává se v období 16. a 17. století v oblasti Karibiku. Tu proslavili piráti a jedním z nich se v této hře stanete. Budete plundrovat a rabovat lodě, napadat města, zajímat a přemáhat jiné piráty. Své bohatství ale můžete zvyšovat i přepravou zboží a obchodem mezi městy. Cílem hry je zbohatnout dost na to, abyste se mohli stát guvernérem. Titul vás předvede do 16 plně detailních scénářů, čtyři národy - Angličané, Španělé, Francouzi a Holanďané, čtyři časové úseky, pět stupňů obtížnosti definovaných národem a obdobím, herní svět čítající 60 měst rozprostřených po Karibských ostrovech, 12 druhů lodí a spoustu různých misí.

  Patrician III (český manuál)
  Patrician III je nové pokračování real-time strategické obchodní simulace. Patrician III vás zavede do severní Evropy počátku 14. století. V této hře bude vaším úkolem vypracovat se z pozice běžného obyvatele středověkého města a obyčejného, jinak bezvýznamného obchodníka až do čela hanzovní třídy. Těšit se můžete na nový editor map, různé vylepšené možnosti a volby, nové efekty počasí a změny ročních období, vylepšenou grafiku, pár nových budov a řadu dalších novinek.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (7)

  • mamka6

   zakoupila jsem si od vás tuto hru a nejdou mi v ní české titulky ,jak bylo uvedeno.

  • Han Solo

   Nevie niekto kde sa da stiahnut cestina do patriciana 3

  • PiKO

   Tak nevim Marty, nejspis zbytecne plasis nebo mas nejaky vlastni problem s WIN. Patriciana III mam uz dlouho a nedavno jsem se k nemu vratil, mam WIN XP SP2 CZ + vsechny dostupne aktualizace a bezpecnostni zaplaty a presto tato hra bezi naprosto bez problemu.

   Skoda ze na Patriciana III nikdy nevznikla cestina, tato serie se mi libi mnohem vice nez pribuzna Port Royale ...

  • Marty

   Vážení, bacha na koupi Patriciana 3.
   I pokud koupíte originál, tak vám hra stejně
   na PC nepůjde, pokud máte we WIN instalován
   SP2. Běhá jen na pirátských a zcela čistých
   ( neaktualizovaných )WIN! Mluvím ze zkušenosti, já si P3 koupil před rokem.... blbec.

  • Martin schovanec

   mik: na tuto hru cestina nikdy nevznikla. Viz. na dvou mistech v textu hry: Patrician III (český manuál).

  • mik

   mohl bych dostat cestinu na patrician III kdyz jsem si ji koupil v obchode ale za stejnou cenu

  • David Závada

   Lze koupit pouze Patrician III? Pripadne kolik bude stat?

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Ascaron Collection: Patrician 3 + Port Royale + Tortuga!

Sledujte nás na instagramu