Assassins Creed 3 - Join or Die Edition
PS3

799
Nákupem získáte 8 kreditů
Lokalizace: České titulky
Štítky: TPS
 • Limitovaná edice Join or Die obsahuje navíc: exkluzivní medajlon Connora, disk s hrou, deník George Washingtona s pravdou o templářích v dobách americké revoluce a ingame bonus v podobě mise Ghost of War a The Sharpshooter package pro multiplayer. Obrázek balení zde.

  Assassins Creed III nás zavede do role zcela nového a nikdy neviděného vraha v době americké války za nezávislost,v letech 1753 až 1783. Hlavní hrdina jménem Conner je synem Američanky, jenž se zapletla s britským vojákem, zároveň však je členem indiánského kmene Mohawk, kteří jeho myšlení a chování ovlivní a i díky této skutečnosti získá patřičné dispozice, aby se stal perfektním vrahem v rukou kterékoliv strany. Vydáme se do doby nepokojů, kdy slova ovlivňují činy a kdy pravda není až tak znatelná a jistá, jako lež. Válka nikdy neviděná v sérii Assassins Creed nyní bude všude, ovlivní místa, věci a lidi. Dle dostupných informací má jít o hru, která Ubisoft stála zatím nejvíce sil, prostředků a hlavně peněz. Završení trilogie je ZDE!! Hra je v češtině.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (8)

  • xnjhvgaHpqjsMnbWlM

   He asked me at the last minute as a fuvaor, so I accepted, forgetting that I was battling the remnants of a nasty cough. There's nothing like being on stage and NOT BEING ALLOWED TO COUGH that will make you want to cough up a lung. I managed to get through the entire thing without once coughing during a piece, but then had a friend in the audience comment on the odd expression on my face at various times.

  • Danny.Blue

   Tak cena je, v porovnání s jinými e-shopy, vážně nesmyslná. Poslední dobou se to tu stává poněkud často :(

  • Mingo

   Nevíte někdo jak je to s tím deníkem jestli je anglicky?

  • Godvood

   Jen mě mrzí, že k této edici nejsou přidané dárky jako k xzone edici. Pro nás hračičky je tohle tříštění edicí mor. Zlaté staré časy s jednou collectors edicí.

  • Al Capone

   Dotaz pro admina: Deník G.Washingtona bude zřejmě anglicky, česká verze se asi nechystá?

  • Filip

   Srdcová záležitost :-) takže nesmí doma chybět,jen škoda že předchozí díly nejsou alespoň s českými titulky.

  • Moris

   Kdyby si ji někdo koupil a nechtěl ten medailon, tak bych měl zájem.

  • Big

   nejvtipnější na tom je že jenom základní verze Zaklínače za 899 měla stejnej, ne-li větší obsah balení než tadle ''limitovaná edice''

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Assassins Creed 3 - Join or Die Edition!