Spider-Man: Miles Morales
PS5

(1x)
1 599
Nákupem získáte 48 kreditů
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
 • 1 599 Kč
  Skladem
Doporučený věk: Od 16 let
Lokalizace: České titulky, Angličtina
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Štítky: TPS, Filmové, Open-world, Superhrdinové
Hra také dostupná pro:  PS4
Máte dohráno? Hru vykupujeme!

Za tuto hru u nás dostanete:

 400 Kč

nebo

 490 kreditů

Dodatečné informace k výkupu

 • Hry vykupujeme na všech našich prodejnách (kromě Loun)
 • Vykupujeme jen nepoškozené a nepoškrábané, plně funkční hry. Přímo na prodejně s vámi sepíšeme vše potřebné.
 • Za hru dostanete ihned peníze nebo si můžete nechat přičíst na svůj Xzone účet kredity (Co jsou kredity?) a využít je při pozdějším nákupu. Případně si můžete ihned vybrat jiné zboží vyšší hodnoty protiúčtem a doplatíte jen rozdíl. Protiúčet je zvýhodněn o hodnotu, kterou vidíte jako kredity. Hry protiúčtem se musí vyzvednout ihned při výkupu na prodejně a mohou být nové nebo bazarové.
 • Uvedené ceny jsou pouze orientační a pravidelně se mění. Tato stránka není obchodní nabídkou, ani nabídkou na uzavření kupní smlouvy. Přesnou cenu a to zda hru vykupujeme se dozvíte u prodavače na prodejně.
 • Vykupujeme pouze od fyzických osob ve věku od 15 let s platným dokladem totožnosti. Pro zamezení spekulací je stanoven maximální limit výkupu 5000 Kč na osobu na den.
 • Kódy na bonusy, DLC a další rozšířený obsah mohou být použité a nemusí být přiloženy.
 • Každé balení musí obsahovat disk se hrou (paměťovou kartu u Switch her), manuál (pokud byl v originálním balení přítomen) a krabičku.
 • Nevykupujeme hry s označením NOT FOR RESALE, BUNDLE COPY, novinářské verze apod. Vykupujeme pouze hry určené pro evropský trh a to v českém či anglickém jazyce.
 • V nejnovějším dobrodružství v Marvel’s Spider-Man vesmíru se teenager Miles Morales přizpůsobuje svému novému domovu, zatímco jako nový Spider-Man následuje svého mentora Petera Parkera. Ale když hrozí, že nelítostný boj o moc zničí jeho nový domov, ctižádostivý hrdina si uvědomí, že s velkou mocí musí také přijít velká odpovědnost. Aby zachránil celý New York, musí si Miles nasadit masku Spider-Mana a opravdu si ji vzít za svou.

  VZESTUP MILESE MORALESE
  Miles Morales objeví výbušné síly, které ho odlišují od jeho mentora Petera Parkera. Zvládněte jeho jedinečné bio-elektrické útoky jedů a skrytou kamuflážní sílu spolu s velkolepou akrobacií, gadgety a dalšími dovednostmi.

  Spider-Man: Miles Morales
  VÁLKA O MOC
  Mezi nevyzpytatelnou energetickou společností a špičkovou zločineckou armádou vypukl boj o kontrolu nad marvelovským New Yorkem. Vzhledem k tomu, že se Miles ocitl v srdci této bitvy, brzy pozná cenu za hrdinství a bude se muset rozhodnout, co musí obětovat pro větší dobro.

  spiderman
  ENERGICKÝ DOMOV
  Projděte si zasněžené ulice nové, živé a rušné čtvrti, zatímco tam Miles hledá pocit sounáležitosti. Když se rozostří hranice mezi jeho osobním životem a životem plného boje proti zločinům, zjistí, komu může důvěřovat a jaké to je být opravdu doma.

  pavoučí muž

  Všechny důležité informace ze světa PlayStation 5 najdete na oficiální stránce.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (10)

  • BackPa

   Tak české titulky oficiálně potvrzeny. Jenom škoda, že konzole vychází až v Únoru... Tedy vlastně v Listopadu, ale asi tak, jako vyšly grafikcké karty nVidie.

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Juraj: Zdravím, zatím nebyla čeština potvrzena ani vyvrácena, takže bohužel netušíme.

  • Juraj

   Zdravím budú tam cz titulky ?

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Bottlo: Zdravím, zatím nebylo upřesněno, zda dorazí i samostatná PS4 krabička nebo bude pouze tahle.

  • Bottlo

   Jak je to s PS4 kompatibilitou? Bude fungovat disk i na PS4 nebo bude na 4 jen digitální distribuce?

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Ultimate edice by měla být u nás také dostupná a to za 1999 Kč. Zatím čekáme na informace od české Sony.

  • martin115

   Diskově by snad měli být obě edice, ale třeba to v ČR bude jinak. Cena 1599 vypadá spíš na tu základní.

  • colapso

   Dobrý den. Víte jak to bude s tou Deluxe edicí? Bude diskově? Děkuji

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Doubt: Cena byla chybně, už je tam správně 1599 Kč :)

  • Doubt

   Cena je zatím pouze orientační, ale tahle hra určitě nebude stát 1999 Kč. Bude levnější...

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Hodně se řešilo, že je S-M Miles Morales krátký. Že jde o takové "DLC" za "plnou" cenu. Toho jsem se bál, ale ačkoliv je kratší (a to v tomto případě nemusí být nutně na škodu) než původní S-M, krátký mi nepřijde. Naopak zpětně byl původní S-M možná až příliš natahován... Pěkná grafika a povedená hratelnost. Nové Milesovy schopnosti soubojový systém osvěžují a z Petera dělají jen obyčejný a zastaralý model pavouka... Jen na konci mi vadilo pár věcí: Musel bojovat se svým strýcem, musel bojovat se svou nej kamarádkou z dětství... A při snaze o evakuaci oblasti před výbuchem, kdy je snahou dostat se co nejdále, se po zneškodnění "bomby" objeví z ničeho nic přímo v epicentru předpokládaného výbuchu "dav" lidí? Po dohrání a titulcích se ještě na mapě objeví dva vedlejší jakože úkoly. Jak říkám, až na ten konec, kde mnou zmiňované výtky jinému vadit nemusí, to za těch 1599 Kč stojí.