Assassins Creed 4: Black Flag - předobjednávkový balíček
PC

99
Nákupem získáte 4 Kredity
Lokalizace: České titulky
Štítky: TPS
 • Kategorie

  PC / PC hry / Akční
  PRODEJ PROBÍHÁ POUZE PLATBOU PŘEVODEM NA ÚČET. ČÁSTKA ZA POŠTOVNÉ U TOHOTO BALÍČKU SE NEPLATÍ.

  Jedná se o speciální bonus, který je dostupný pouze těm, kdo si u nás předobjednají hru Assassins Creed 4: Black Flag pro PC a koupí si za 99 Kč tento balíček. Pokud si pak po vydání u nás koupí hru Assassins Creed 4 či převezmou předobjednávku, bude jim cena ponížena o oněch 99 Kč a tento bonus bude v podstatě zdarma.

  Prodej probíhá pouze platbou převodem na účet. Když nám přijdou peníze na účet, tak vám pošleme na email kód, který si můžete aktivovat zde: www.assassinscreed.com/vip a fyzickou vytištěnou mapu dostanete až pak spolu s hrou v říjnu.

  Proč se do tohoto programu zapojit? Díky speciálnímu klíči do VIP programu The Watch, ve kterém zákazníci naleznou exklusivní informace ke hře, a klíč k otevření speciálního digitálního obsahu dostupného v den vydání. Od nás získáte: mapu k místu Andreas Island, Cayo Island, Florida a digitální obsah: Odkaz kapitána Kenwaye + související bonusové předměty.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (6)

  • Tomáš Pavlata

   dobrý den, veškeré informace máme u karty hry, nikdo Vám však neřekne, zdali se Vám to vyplatí, to záleží jen na Vás

  • KUKI

   Dobrý den, mohu se zeptat jestli se mi tento balíček vyplatí, když mám předobjednanou Skull Edition? A když ano, tak proč? Děkuji

  • Dom

   Dobrý den chtěl bych se zeptat že už mám předobjednaný AC4 Black flag a jestli si můžu vyzvednout ten balíček zároven s hrou děkuji.

  • Rhaenys

   Ej mi to aktivovat nejde, napřed jsem dávala přezdívky, co už někdo měl a teď netuším, co to má za problém, že to furt nejde. Nemůžu se dostat ani do toho Uplay Account.. Máte někdo stejný problém nebo vám to šlo?

  • Kurt22

   ano asi tak, jenom bymě zajímalo když si to tet koupím můžu to aktivovat tet ?

  • DenisaFF

   Zdravím, takže i když mám tento balíček a hru si chci vyzvednout v říjnu na prodejně, tak zaplatím ted převodem na účet (tzn. můžu kliknou jen na českou poštu jako balíček do ruky), tak i když mi to v mailu píše, že mám zaplatit 99+poplatek za poštu (nepamatuju si přesnou částku, ale celkem je to kolem 160), tak posílám jen 99, že?

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Assassins Creed 4: Black Flag - předobjednávkový balíček!