Auto Assault Collectors Edition
PC

799
Nákupem získáte 16 kreditů
Štítky: Sci-Fi
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 11744
 • Masivní multiplayerová hra na kolech bojových aut. Objevujte, pleňte a ničte své protivníky buď sami, nebo se přidejte k některé z frakcí a pomozte jim ovládnout co největší území. Cítíte potřebu vyniknout a nakopat pár zadků? Tak pojďte bojovat ve stylu arény a ukažte, co ve vás a ve vašich strojích je! Nejenže si můžete podle svého upravit postavu, můžete měnit i vzhled a výzbroj svých vozů, motorek a dokonce i výbavy! Každá postava může mít několik vozů a vylepšovat je, stejně jako své statistiky a dovednosti. Auto Assault se může pochlubit jak normálními oblastmi pro boj, tak i detailním systémem misí se skvěle připravenými scénáři pro hraní sólo i ve skupinách. Využijte svých schopností, rozpleťte všechny nitky příběhu, které se váží k jednotlivým oblastem, a objevte zbytek země. Ve hře Auto Assault se můžete dostat do takové ráže, o které se vám ani nesnilo!

  Kategorie

  PC / PC hry / RPG
  PC / PC hry / Online a MMORPG
  Kusově omezená sběratelská edice obsahuje: exkluzivní předmět ve hře mini RC car, kvalitní Headset s mikrofonem, 96 stránkový celobarevný manuál a radami do začátku, Road Style Map - 61x45 cm velká, Soundtrack na CD s 19 skladbama od Richarda Dekkarda, poster na stěnu velký 36x60 cm, pohlednice s rasama Mutant, Human a Biomek, velkou samolepku, kovovou klíčenku. To vše v překrásné sběratelské krabici.

  Jedná se o online hru a ke hraní je nutné platit měsíční poplatky kreditní kartou a mít připojení k internetu.

  Masivní multiplayerová hra na kolech bojových aut. Objevujte, pleňte a ničte své protivníky buď sami, nebo se přidejte k některé z frakcí a pomozte jim ovládnout co největší území. Cítíte potřebu vyniknout a nakopat pár zadků? Tak pojďte bojovat ve stylu arény a ukažte, co ve vás a ve vašich strojích je! Nejenže si můžete podle svého upravit postavu, můžete měnit i vzhled a výzbroj svých vozů, motorek a dokonce i výbavy! Každá postava může mít několik vozů a vylepšovat je, stejně jako své statistiky a dovednosti. Auto Assault se může pochlubit jak normálními oblastmi pro boj, tak i detailním systémem misí se skvěle připravenými scénáři pro hraní sólo i ve skupinách. Využijte svých schopností, rozpleťte všechny nitky příběhu, které se váží k jednotlivým oblastem, a objevte zbytek země. Ve hře Auto Assault se můžete dostat do takové ráže, o které se vám ani nesnilo!
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (5)

  • Auto Assault

   Na dva měsíce jedna karta. Jedna karta= 800Kč

   Kartu najdete zde:

   https://www.xzone.cz/nahledgame.php3?idg=1539

  • StriCZ3kFID0

   oprawdu?bylo by to na 100%?w tom pripade budu silne uwazowat p koupi!!!

  • Martin Schovanec

   https://www.xzone.cz/nahledgame.php3?idg=1539 - tohle je univerzalni predplacena karta pro hry NC softu, urcite pujde pouzit i na tuto hru.

  • StriCZ3kFID0

   jo bude..mas to tam napsany..ja bych si tu hru koupil ale toho placení pres kreditku se celkem bojim...a nawim newim kolik to bude stat.gdyby to bylo na ty karty jako WoW.tak bych do toho šel.

  • Lukáš Grom

   Bude hraní této hry zpoplatněno formou měsíčních paušálů jako u jiných online her?

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Auto Assault Collectors Edition!

Sledujte nás na instagramu