Barbie: Módní přehlídka
PC

(2x)
399
Nákupem získáte 8 kreditů
Lokalizace: Český dabing
Štítky: Barbie
  • Týden módy v Paříži je už za dveřmi a Barbie bude jedině ráda, když jí pomůžeš s návrhy na tuto módní událost roku. Máš šanci předvést své návrhářské schopnosti a vytvořit pro Barbie a její 4 kamarádky stylové modely, které se stanou hitem módního světa. Ve svém vlastním návrhářském studiu si můžeš hrát s různými styly, vybírat s nesčetného množství vzorů, látek, barev a potisků. Volba vhodného účesu a těch správných střevíčků je už závěrečnou třešničkou na dortu! Atmosféru svých návrhů dokreslíš i výběrem tvaru jeviště, na kterém budou modelky předvádět nově navržené kolekce, vhodnými rekvizitami, osvětlením a samozřejmě se nesmí zapomenout na tu správnou hudbu. Nezapomeň si své modely a kolekce vyfotit! Můžeš je pak umístit na stránky www.barbie.com a porovnat je s konkurencí. Více o celé sérii. Hra je kompletně v češtině.
  • Přidejte komentář

    Pravidla komentářů

    Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

    Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

    Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (2)
Přidat hodnocení

Je to velice dobrá hra říká moje dcera (6 let). Však z pohledu rodiče je to něco jiného no hlavně že holčičky z toho mají radost

Hru jsem koupil dceři (5 let), naučila se hrát během chvilky a vydržela jí na hodně dlouho a po roce hraní se k ní pořád vrací, myslím že pro holky v jejím věku ideální hra. Těžko hodnotit číselně z pohledu dospělého, dcera by dala 100% :o)