Barbie: Módní přehlídka
PC

(2x)
399
Nákupem získáte 8 kreditů
Lokalizace: Český dabing
Štítky: Barbie
  • Týden módy v Paříži je už za dveřmi a Barbie bude jedině ráda, když jí pomůžeš s návrhy na tuto módní událost roku. Máš šanci předvést své návrhářské schopnosti a vytvořit pro Barbie a její 4 kamarádky stylové modely, které se stanou hitem módního světa. Ve svém vlastním návrhářském studiu si můžeš hrát s různými styly, vybírat s nesčetného množství vzorů, látek, barev a potisků. Volba vhodného účesu a těch správných střevíčků je už závěrečnou třešničkou na dortu! Atmosféru svých návrhů dokreslíš i výběrem tvaru jeviště, na kterém budou modelky předvádět nově navržené kolekce, vhodnými rekvizitami, osvětlením a samozřejmě se nesmí zapomenout na tu správnou hudbu. Nezapomeň si své modely a kolekce vyfotit! Můžeš je pak umístit na stránky www.barbie.com a porovnat je s konkurencí. Více o celé sérii. Hra je kompletně v češtině.
  • Diskuze dočasně vypnuta

    Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

    Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (2)
Přidat hodnocení

Je to velice dobrá hra říká moje dcera (6 let). Však z pohledu rodiče je to něco jiného no hlavně že holčičky z toho mají radost

Hru jsem koupil dceři (5 let), naučila se hrát během chvilky a vydržela jí na hodně dlouho a po roce hraní se k ní pořád vrací, myslím že pro holky v jejím věku ideální hra. Těžko hodnotit číselně z pohledu dospělého, dcera by dala 100% :o)